Boğaziçi Talks

Bu sene Eller teması üzerine birbirinden keyifli hikayeler dinleyeceğiz. Etkinliğe katılım için linkteki formun doldurulması zorunludur, etkinlik ücreti 10 TL'dir.

Cevaplar 4

Boğaziçi Talks ilham verici fikirlerin, yenilikçi adımların, iyi hikayelerin duyulmasını amaçlayan konuşmalar dizisidir. Her etkinlik için bir tema belirleriz ve konuşmacılarımız bu tema etrafında konuşmalar yapar.

246 görüntülenme

Hedef kitlemiz 7’den 70’e herkes! Özellikle üniversite ve lise öğrencilerinden yoğun geri dönüş alıyoruz ve bilinçli bir neslin yetişiyor olması bizi çok mutlu ediyor. Etkinliğimize katılmak için katılım formunu doldurmak gerekiyor; forma “Başvur” butonundan veya sosyal medya hesaplarımızdan ulaşabilirsiniz.

1,390 görüntülenme

Her etkinlik için bir tema seçiyoruz. Bu temanın, üzerinde konuşulabilir ve ilham verici olmasına dikkat ediyoruz. Temamızı seçtikten sonra, konuşmacılara biz ulaşıyoruz. Örneğin, bu dönemki etkinliğimizin teması “Eller” ve bu çerçevede kalarak elleri ile hayatını kazanan ve mucizeler yaratan insanları seçtik; doktor, aşçı, gitarist, makyaj artisti, modacı gibi.

205 görüntülenme