Cevaplar 161

Filtrele:Sırala:

L'Oréal Dijital Pazarlama Ekibinin görev ve sorumlulukları nelerdir? (1 Cevap)

L'Oréal içerisinde Tüketici Ürünleri, Aktif Kozmetik, Profesyonel Ürünler ve Lüks Kozmetik olmak üzere dört farklı divizyon var. Ben Lüks Kozmetik Divizyonu’nda Dijital Departman’da çalışıyorum. Bizim divizyonda lüks tüketiciyi bulmak her zaman zor olduğu için dijital dünyada da hedeflemesi zor bir kitle oluyor. Dijital Departmanı olarak en büyük görevimiz; hedef kitlemizin nerede olduğunu bulmak, onlara doğru kanallar üzerinden doğru bir iletişimle ve içerikle ulaşmaktır.

Kick-box’la ilgili seni ne motive ediyor? (1 Cevap)

İyi bir eğitmene sahip olmayı ve çok sevdiğim bir arkadaşımla pratik yaparak birlikte büyümeyi ve gelişmeyi seviyorum. Başkalarıyla antrenman yapmak da performansımı yükseltmem açısından beni teşvik ediyor. Aynı durum L’Oréal için de geçerli. İyi bir liderlik ve takım ile kendinize ve takıma olan bağlılığınızı bir bütün olarak arttırabilirsiniz.

Dijital Pazarlama alanında çalışmaya nasıl başladınız? (2 Cevap)

Üniversitenin son döneminde Digital Marketing adında bir ders aldım. Bu derste L'Oréal yöneticilerinin mentorluğunda dijital bir proje yaptım. Bu projeyle L'Oréal’e ve dijital dünyaya ilk adımımı atmış oldum.

Yardımcı Dijital Proje Sorumlusu ne iş yapar? L'Oréal'de görev ve sorumluluklarınız nelerdir? (1 Cevap)

Dijital Proje Sorumlusu olarak işe ilk geldiğimde projelerin sorunsuz bir şekilde devam ettiğinden emin olmam gerekiyor. Bunun yanında medya yatırımlarımızı en optimum hale getirebilmek için yöneticimle ve ajansla birlikte sık sık görüşmeler yaparak hızlı aksiyonlar almaya çalışıyoruz. Sosyal medya hesaplarımızın markalarımızı en iyi şekilde temsil ettiğinden ve projelerimizin tüketicilere en doğru şekilde aktarıldığından emin olmak için Dijital İletişim Uzmanlarımızla gün içinde çok yakın çalışıyorum. Bunun yanında günlük çalışmamın büyük bir kısmını e-ticaret sitelerimizin yönetimine ayırıyorum.