Koton Onaylı Hesap

47 kişi, 532 cevap verdi.

Cevaplar 532

Yükleniyor...
3,085 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Gelişmesi ve sürekli olarak yeniliklere açık olması motive ediyor. 2001 yılında kariyerime yönetici olarak başladığım noktada bu sektöre de yeni girmiştim. Zaman geçtikçe Koton’un kendini yenileme gücü ve farklı bakış açıları sebebiyle insanı gerçekten motive ediyor. Siz ilk defa bir şirkette çalışıyorsunuz ve o şirket sürekli olarak büyüyor, sürekli büyürken sizi de geliştiriyor. Kariyer planı açısından da size kendi gelişim sürecinizi yine aynı şekilde değerlendiriyorsunuz. Siz iyileşirken şirket de iyileşiyorsa ve bu tüm bunlar örtüşüyorsa o birliktelik devam ediyor.

6,299 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Koton; kariyer hedefi olan ve mağazacılığı düşünen kişiler için bir okul diyebilirim. Koton’da istekli, çalışkan, dürüst ve iş ahlakına sahip olan kişiler kendilerini gösterip iyi bir kariyere sahip olabilirler.

825 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Hedefim her zaman Merchandise Manager olarak Sourcing’te çalıştıktan sonra bir Türk perakendecide çalışmaktı. Koton’dan bir teklif aldım ve teklifi yapan kişi de benim eski direktörümdü. Şu anda kendisi benim hala direktörüm ve kendisi burada çok iyi işler yapacağımızı söyledi, ben de teklifini kıramadım. Üniversite sınavına benzer bir sınavdan geçtikten sonra Koton’da çalışmaya başladım. Şu anda çok mutlu bir şekilde işime devam ediyorum.

91,309 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Özellikle iş imkanları kısmını kamu ve özel sektör olarak ikiye ayırmakta fayda var. Kamu sektöründe 4 yıl boyunca aldığımız sosyal politikaya veya iş hukukuna ilişkin yoğun disiplinler sayesinde Kamu İktisadi Teşebbüsleri, Aile ve Sosyal Politikalar Güvenliği, Sosyal Güvenlik Kurumu, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı gibi kurumlarda Müfettiş veya Denetçi olarak görev alabiliyoruz.

Özel sektörde özellikle İnsan Kaynakları alanında ciddi bir iş imkanı var çünkü 4 sene boyunca buna ilişkin eğitimler alıyoruz. Eğitim, geliştirme, organizasyonel gelişim, bordro ve özlük gibi bütün alanlarda eğitim alıyoruz. Bunun yanında İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi öğrencileri gibi özel sektörde çeşitli alanlarda çalışabiliyoruz.