Cevaplar 97

Yükleniyor...
334 görüntülenme
·
Transkripti Göster

DOD’un kuruluş amacı; grup markalarını destekleyici bir operasyon olduğu için tüm markalarla işbirliği içerisinde olduğunu söyleyebiliriz. Belli başlı proje bazlı çalışmalara ya da belli dönemlerdeki ortak kampanyalara baktığımız zaman birçok markayla tamamen entegre çalışan bir yapı var. Bu anlamda şirkette çok farklı markaları ve birimleri tanıyarak öğrenme şansımız oluyor ve ben DOD’ta çalışırken bundan çok keyif alıyorum.

317 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Doğuş Otomotiv’in değerleri internet sitesinde de yer aldığı üzere; biz samimiyetle çözer, uygular, geliştiririz mottosu üzerine kuruludur. Doğuş Otomotiv’i samimi ve vicdani değerleri yüksek olan bir kurum olarak tanımlayabilirim. DİM olarak iç bünyemizde arkadaşlık üst seviyede yürütülüyor. Arkadaşlık sevgisi ve yardımlaşma gibi duyguların müşterilere yardım etmek ve onların ihtiyaçlarını karşılamak için işimizde bulunması gerektiğini düşünüyorum. Burada yapılan seçimlere o kadar dikkat ediliyor ki, şirketin kültürüne uyum sağlayabilmek için bu olguları mutlaka içinizde barındırmanız gerekiyor. Ayrıca Doğuş Otomotiv değişikliklere son derece açık ve inovatif bir kurum olduğu için bunu sürekli olarak eğitimlerle, yeniliklerle, aktivitelerle, bizi daha iyiye yöneltmek için yapılan şeylerle ortaya çıkarıyor.

1,374 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Çok güzel bir süreçti. Yaklaşık 4 ay sürdü ve birçok farklı mülakat yapıldı. Hem online hem yüz yüze hem de grup mülakatından geçtik. Son olarak şirketimizdeki farklı departman müdürlerine belirli konular üzerinde hazırladığımız sunumlar yaptık. Benim sunumum elektrikli araçların geleceğiyle ilgili bir sunumdu. Otomotiv sektörüyle tanışmam da bir anlamda bu şekilde oldu çünkü bu sektörün çok fazla içine girerek bu sektörü sevebileceğimi anladım ve bu motivasyonla mülakat sürecine geldim, bu yüzden de mülakat süreci çok başarılı geçti. Aslında ürün yönetimi özelinde başvurmamıştım, bir internet sitesi üzerinden başvurmuştum ve internetteki ilan sadece Doğuş Otomotiv’in yeni mezun işe alım programı olarak geçiyordu. Ben de departmanları ve daha önce çalıştığım işi göz önüne alarak Lojistik Departmanı’nı istediğimi söyledim ama o gün orada bulunan ve şu anki Satış Müdürümüz olan Özgür Bey sunumumu çok beğendiği için beni onunla beraber çalışmak üzere Audi Ürün Departmanı’na aldı.

1,137 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Burada açık ofis sistemiyle çalışılıyor. Müdürler, yöneticiler ve çalışanlar birbirleriyle ast-üst ilişkisi olmadan çalışabiliyor. Bunun haricinde çok farklı sosyal imkanları var. Benim üyesi olduğum fotoğrafçılık kulübü gibi kulüplere katılabiliyorsunuz ve belli periyotlarda happy hour aktiviteleri düzenleniyor. Bir şirketteki çalışanların yaş ortalaması ne kadar yüksekse, çalışanlar şirketten o derece memnun oluyorlar. Burada neredeyse emeklilik yaşına kadar gelen ve hala Doğuş Otomotiv’de çalışan kişiler var. Dolayısıyla kariyerine yeni başlayan veya orta ve ileri seviyedeki tüm insanlara Doğuş Otomotiv’de çalışmayı tavsiye ediyorum.

921 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Doğuş Grubu işinizde iyi olmanız için size fırsatlar sağlıyor. Kariyer fırsatları da çok açık ve kişisel gelişiminizi desteklemek için de çok farklı olanakları var. Öğle saatlerinde spor yapmak isteyen arkadaşlarımız için pilates kursu ve kitap okumak isteyenler için kütüphanemiz var. Ayrıca kişisel ve teknik konularda eğitimler alabiliyorsunuz. Bunun dışında Do ismini verdiğimiz bir platformumuzdan bütün Doğuş Grubu çalışanlarıyla iletişim kurarak diğer gruplardan insanlar tanıyarak kendinizi geliştirebiliyorsunuz.