Cevaplar 229

Yükleniyor...
Garanti BBVA
2095 takipçi

BBVA Grubu CEO'su Onur Genç, Ekonomist Dergisi'nin düzenlediği Ekonomide Yılın İş İnsanları 2019 ödül töreninde ''Yılın Global Türk Profesyoneli'' ödülünü aldı. Ödülü alırken uzun yıllardır çalışma fırsatı bulduğu tüm ekip arkadaşlarına teşekkür ettiğini belirten Onur Genç’in başarılarıyla gurur duyuyoruz.


227 görüntülenme
634 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Sunumları 5 dakika içerisinde yapmalarını talep ediyoruz çünkü girişimcilikte veya şirketlerde karşılaştığımız pitching sunumu yoluyla değerlendirmek istiyoruz. Bu satış sunumlarında bir çözümü veya fikri en efektif ve en kısa sürede anlatmanın daha etkili olduğuna inanıyoruz. Bu simülasyonun da onlar için önemli olduğunu düşünüyoruz. Fikirleri soru-cevap yoluyla daha derinlemesine öğrenebiliyoruz.

28,629 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Ekonomi bölümü mezunlarının çok geniş bir iş alanı yaratabildiklerini düşünüyorum. Akıllarına gelen her sektörde kendilerini geliştirebilirler ama bir alana karar verip o alana yoğunlaşmak çok önemli.

Benim şu anda reklamcılıkla uğraşan, Türkiye’nin önemli şirketlerinden birinde pazarlamada çalışan ve İK’cı olan arkadaşlarım var, ben de bankacı oldum.