BÜYAK

BÜYAK

24 soruya 61 cevap verildi.

Cevaplar 61

Filtrele:Sırala:

OKUL'18 etkinliğinde beni neler bekliyor? (1 Cevap)

OKUL'18; CEO Summit, şirket gezileri, iş dünyası simülasyonu, eğitimler ve gece eğlencelerini barındıran dopdolu bir içeriğe sahip olacak. 

Boğaziçi Üniversitesi Yöneylem Araştırmaları Kulübü (BÜYAK)'nün misyonu nedir? (1 Cevap)

Bölüm hocaları tarafından Endüstri Mühendisliği üzerine kurulmuş ve Boğaziçi Üniversitesi öğrencilerinin yer aldığı bir kulüptür. Bu kulüp, bütün bölümlere açık olarak işliyor ve genel olarak yaptığı iş kariyer üzerine. Öğrencilerin ileride hangi sektörlerde çalışacağı üzerine işleyen ve grup çalışmasını deneyimlemek isteyen öğrenciler için bulunmaz bir fırsattır. Bana kulüpte en çok zevk veren şey, hem küçük bir kulüp yapısı olması hem de hiyerarşik hiçbir yapısı olmaması. Çünkü biz zaten hayatımızın kalanında ve iş dünyasına geçtiğimizde hiyerarşik yapılarda çalışacağız ama burada biz öğrenciyiz ve bir şeyleri birlikte yapıp, birlikte koşmayı deneyimlemek istiyoruz. Hiyerarşik bir yapıyı istemiyoruz. Doğal olarak kulübün bu misyonla çıkması bize inanılmaz bir eşitlik hissi veriyor.

OKUL'18 etkinliğine katılım şartları nelerdir? (1 Cevap)

Herhangi bir okul, bölüm, sınıf sınırlandırması olmadan her üniversite öğrencisi başvurusunu yaparak katılım gösterebilir.

OKUL'18 etkinliğine katılım türleri nelerdir? (1 Cevap)

OKUL'18 katılımı için birkaç tür bulunmakta.

1-Konaklamalı Katılım: 3 gün boyunca tüm içeriklerden ve otel konaklamasından faydalanabilirsiniz.

2-Tam Gün Katılımı: Otel konaklaması haricinde gece eğlenceleri de dahil tüm içeriklerden faydalanabilirsiniz. 

3-Seminer Katılımı: Gece eğlenceleri ve otel konaklaması haricindeki içeriklerden faydalanabilirsiniz.

4-CEO Summit Katılımı: Etkinliğin 3. günü gerçekleşecek ve lider şirketlerin C level yöneticileriyle buluşabileceğiniz CEO Summit'e katılım gösterebilirsiniz.