Penti Onaylı Hesap

18 kişi, 186 cevap verdi.

Cevaplar 186

Yükleniyor...
Penti
2021 takipçi
2,456 görüntülenme
2,714 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Penti’de eğitim, mağaza ve merkez olarak değerlendiriliyor, her iki tarafta da eğitimlerimiz var.

Mağaza tarafında ürün bilgisi ve satış teknikleriyle ilgili online eğitim alıyorlar. Aynı eğitimler mağaza içerisinde yöneticiler tarafından takip ediliyor ve bunların sınavlarına giriyorlar. Dönem dönem de tazeleme eğitimleri oluyor.

Merkez tarafında da departmanların uzmanlık eğitimleri oluyor. Bunları talep olarak alıp yenilenmesini sağlıyoruz. Bir ihtiyaç analizi yaptıktan sonra ihtiyaç duyulan eğitimleri dönem dönem açıyoruz. Yetkinlik bazlı eğitimler veya Excel, İngilizce gibi çeşitli eğitimler olabiliyor.

1,135 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Hızlı Moda sektörü çok hızlı bir şekilde ürünü geliştirir ve o ürünü nihai kullanıcıyla buluşturur. Hızlı Moda sektöründe dünyadaki trendleri çok yakından takip etmeniz, bunlara hakim olmanız, modaya ilgi duymanız gerekiyor. Hızlı perakende sektöründe dinamik ve aktif olmak çok önemli çünkü biz çok kısa zamanlarda ürünleri yoktan var ediyoruz diyebilirim. Ürün geliştirmek, ürünlerin fiyat anlaşmalarını ve ilgili lokasyon çalışmalarını yapmak, tedarikçileri yerleştirmek ve bunu en hızlı sürede yapmak, müşterilerimizin her mağazaya girdiğinde yeni ürünler görmelerini sağlamak gibi süreçlerden sorumluyuz. Böylece müşterilerimiz her mağazaya girdiğinde yeni bir trendle, modayla, ürünle karşılaşıyor ve yeni ürünleri takip edebiliyor.

866 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Biz Penti olarak marka algısına çok önem veriyoruz ve Penti marka bilinirliğini daha da arttırabilmek için birçok projede yer almaya çalışıyoruz. Örnek vermem pek doğru olmayabilir ama yaptığımız projeler arasında sosyal sorumluluk projeleri, sosyal medya projeleri, farklı markalarla yaptığımız işbirlikleri, reklamlar, reklam yüzüyle yaptığımız çeşitli projeler gibi projelerimiz var.

999 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Tasarım bir takımdır ve takımın içerisinde Yönetici, Uzman, Asistan, Takım Lideri, Direktör gibi birçok basamak var. Bizim de bir Direktörümüz, Takım Liderlerimiz, Senior Designer’larımız ve onlara bağlı çalışan Asistanlarımız var. Bu şekilde kademe kademe birçok kariyer fırsatı mümkün.