Canon Eurasia müşterilerine hangi çözüm ve ürünleri sunuyor? (1 Cevap)

Canon Eurasia çözüm konusunda sektördeki en çeşitli firmadır. Tahmin edildiği üzere fotoğraf makinesinden baskı sistemlerine, güvenlik yazılımından iş akışı yazılımlarına kadar birçok çözüm mevcut. Bunları müşterinin ihtiyacına göre belirliyoruz çünkü görüntüleme sistemlerinin çatısı altında Canon markasının oldukça geniş bir ürün portföyü var. Az önce söylediğim gibi baskı sistemleri, fotoğraf makineleri, Canon’un yaptığı son satın almalarla medikal görüntüleme sistemleri gibi birçok çözüm var. Bunun dışında Canon, müşterinin ihtiyacını daha iyi anlayıp onlara yeni çözümler getirebilmek adına da çalışıyor. Elindeki tüm mevcut donanım ve yazılımları kullanarak yeni çözümler de üretebiliyor.

Canon Eurasia B2B ürünlerini rakiplerinden ayıran şeyler nelerdir? (1 Cevap)

B2C tarafında kameralar, küçük yazıcılar ve kurumlara sattığımız B2B ürünleri var. Canon baskı ve görüntülemenin olduğu her yerde mevcut. Tabii ki her alanda farklı rakipleri var çünkü Canon’un ürün gamı çeşitliliği çok fazla. Ayrıca bu rakiplerin farklı özellikleri var. Fotokopi pazarından örnek verirsek; herkesin bir cihazı var ve bu cihazla baskı alabiliyor. Burada Canon’u farklılaştıran şey; son kullanıcının karşılaştığı günlük engellere çözüm sağlamasıdır. Ürün ve baskının kaliteli olması, servis konusunda sıkıntı yaşanmaması, verilerin güvenliği ve iyi saklanması da çok önemli. Canon’u rakiplerinden ayıran en büyük özelliği bu özellikleri tek bir firma olarak son kullanıcıya sunabilmesidir.

Canon Eurasia'da nasıl bir şirket kültürü var? Bu şirket kimlere göre? (2 Cevap)

Canon beraber çalışmayı ve yaşamayı gerçekten teşvik ediyor. Bunu günlük operasyon içerisinde ve çalışma ortamında bile rahatlıkla görebilirsiniz. Tüm çalışanlar ortak hedef için kendi görevleri dışına çıkarak, daha fazla çaba göstererek, daha iyisini elde etmek için çalışıyor. Canon da bunun karşılığı olarak çalışanlarının kendilerini geliştirmeleri için hem eğitimlerle hem de kariyer imkanlarıyla onlara destek olmaya çalışıyor. Dolayısıyla Canon; takım çalışmasına yatkın, değişime adapte olabilecek, daha iyi sonuçlar elde edebilmek için özveride bulunabilecek çalışanlar için iyi bir ortam sağlıyor.

Canon Eurasia'da sizi ne motive ediyor? (3 Cevap)

Canon çok büyük ve global bir marka olduğu için birçok değerlendirme firması tarafından dünyanın en beğenilen markaları arasında gösteriliyor. Bu da bizim en büyük motivasyon kaynağımızdır. Bunun dışında kendi görev ve sorumluluklarımızın getirdiği bazı motivasyonlar da var. Canon’da eğer Pazarlama Departmanı’ndaysanız çok fazla yetkiniz oluyor. Bu yetkiler de sizi iş yaparken mutlu olmanızı sağlıyor ve böylece şirketinizin geleceğini etkileyen kararlar verebiliyorsunuz. Bunun dışında şirketteki ürün gamı çeşitliliği de motive ediyor. B2B ve B2C ürünleri, fotoğraf makineleri, baskı çözümleri, medikal çözümler, projeksiyonlar gibi çok geniş ürün gamı var. Ayrıca yurtdışında çalışma imkanı var. Şu anda bizimle beraber çalışan birçok arkadaşımız yurtdışında da görevler aldı. Dolayısıyla tüm bu etkenler sizi Canon’da çalışmaya motive ediyor.

Canon Eurasia'da global bir rolde çalışmak nasıl bir deneyim? (1 Cevap)

Canon Eurasia'da çalışmaya başladığım ilk günden beri en büyük hayalim; Canon Avrupa’da bir rolde çalışmaktı. Başvurum kabul olduktan sonra benim için çok büyük bir sevinç kaynağı oldu. İlk başlarda biraz gergindim çünkü neyle karşılaşacağımı bilmiyordum fakat sonradan edindiğim tecrübelerin burada iyi bir başlangıç yapabilmek için yeterli olduğunu gördüm. Canon Avrupa’da çalışmanın en büyük avantajlarından bir tanesi; çok farklı ülkelerde tecrübeler kazanmaktır. Dolayısıyla hem Canon hem de kişisel kariyerim için bu fırsatın çok büyük bir avantaj getireceğini düşünüyorum. Umarım hem Canon hem de kendim için bu süreç iyi sonuçlanır ve pozitif bir etki yaratır.

CEVAPLARI FİLTRELE

Soru Etiketi
Üniversite
Bölüm

Filtreyi Temizle

İş İlanları (1)