Gazi Üniversitesi

Gazi Üniversitesi

20 soruya 255 cevap verildi.

Cevaplar 255

Filtrele:Sırala:

Gazi Üniversitesi'ne yeni başlayacaklar için tavsiyeleriniz nelerdir? (37 Cevap)

Gazi Üniversitesinde Okuyacakların Bilmesi Gerekenler

  • Gazi Üniversitesi Rektörlük Binasının resmi 20 tl üzerinde yer alır.
  • Gazi Üniversitesinin sloganı : Gazili Olmak Ayrıcalıktır.
  • Okulda genelde çoğu kantinde nakit geçmez. Kredi kartı ile alışveriş yapabilirsiniz. Ama son zamanalar da merkez kampüste açılan bir çok kafede nakitte geçmeye başladı.
  • Gazi Üniversitesi Merkez Kütüphanesi 24 saat açıktır. İstediğiniz zaman kullanabilir,sabahlayabilirsiniz.
  • Yemekhane fiyatları oldukça uygundur. Gazi Üniversitesi Yemekhanesinde güncel yemek fiyatı 1.40 tl’dir ve 4 çeşit yemek çıkar. Yemekler genelde güzel olur.


Gazi Üniversitesi hakkında en detaylı bilgi için : Gazi Üniversitesi Hakkında Her ŞeyAyrıca Gazi Üniversitesi Kampüsü Hakkında Bilgi Almak İçin Su Videoyu İzleyebilirsiniz 

Gazi Üniversitesi Vlog

Gazi Üniversitesi'nin yurt imkanları nasıl? (8 Cevap)

Gazi üniversitesinin çok yakınında 4 tane devlet yurdu var. Devlet yurdunda kalmak istemeyen veya yurt çıkmayanlar için ise öğrencilerin yoğun olarak yaşadığı gazi mahallesi ve bahçeli gibi yerler mevcut. Özellikle gazi mahallesi öğrenciler tarafından yoğun bir şekilde tercih ediliyor. çok fazla özel yurt ve öğrenci evi imkanı var. Bunun yanında Bahçelievler biraz daha pahalı olmakla birlikte yurt ve ev imkanları mevcut

Gazi Üniversitesi'ne yeni başlayacaklar için tavsiyeleriniz nelerdir? (37 Cevap)

ilk dönem çok hesap yapmayın sınav döneminden çıktınız zaten Yapamadıklarınızı ,içinizde kalanları yapın ama ortalamayı da çok salmayın :) 2. dönemle beraber yavaş yavaş kendinize kısa, orta ve uzun vadede planlar yaparak 2.sınıfta bunların adımını atacak şekilde kendinizi hazırlayın.İnsanlarla tanışın,organizasyonlara katılın. Üniversitede "aman bana ne,boşver başka işim mi yok , ben full yatacam&gezecem;, bu hoca bana nasıl 20 verdi ben lisede o kağıdı versem 70 rahat alırdım.." ve benzeri kelimeler kullanmayın :)