Doğuş Oto

Doğuş Oto

9 kişi, 76 cevap verdi.

Cevaplar 76

Filtrele:Sırala:

Doğuş Oto'da uygulanan İç Mentor Programını anlatır mısınız? (1 Cevap)

Şirketimizde uygulanan Mentorlük Programı; şirketimizdeuzun yıllardır davranış ve performans olarak başarılı görünen yetkiliunvanındaki kişilerin, işe yeni başlamış personellerin gelişimlerinisağlamaları, kurum kültürünü ve iş akışını öğretmeleri, bilgi ve birikimlerinipaylaşmaları için oluşturulmuştur. Benim şu anda Mentorlük yaptığım iki tane Mentiarkadaşım var. Her bir görüşmenin dolu dolu geçtiği, onların yeni şeyleröğrenmek için çok heyecanlı olduğu, benim de aktarmak için her geçen gün birazdaha heyecanlandığım bir süreç geçiriyoruz. Onlara bulunduğumuz şirkettekikültürü anlatmak hem bizi hem de onları heyecanlandırıyor ve bu heyecan işedaha çok sarılmalarını sağlıyor.

Doğuş Oto'da nasıl bir şirket kültürü var? (1 Cevap)

Doğuş Oto’nun bekleneni değil, beklenmeyeni gerçekleştirmek üzerine bir sistemi var. İnsanlar taleplerini dile getirirler ama getirmedikleri çok şey vardır. Beklentileri karşılamak bizim için yeterli değildir, beklentinin üzerinde bir performans olmalıdır. Bu belki otomotiv sektörü için çok basit gözükebilir ama bizim için çok daha geniş kapsamlıdır. Bu anlamda biz insanların hayatlarını kolaylaştırmak için var olduğumuza inanıyoruz. Özellikle İstanbul’da böyle bir yapı içerisinde zaman çok önemli olduğu için bunu iyi değerlendirmeye çalışıyoruz. Belki birçok problem var ama biz bir problem çıkarmamak ve insanların problemlerini çözmek için çalışıyoruz.

Satış Danışmanı ne iş yapar? Doğuş Oto Seat Satış Ekibi'nde görevleriniz nelerdir? (1 Cevap)

Biz her şeyden önce şirketin görünen yüzüyüz. Satışın ilk temasından satış sonrasına kadar müşterilerimize iyi ve kaliteli hizmet sunmak başlıca görevimizdir. Müşterilerimize bu süreçte eşlik edip süreci yöneterek onların araç sahibi olmalarını sağlıyoruz.

Doğuş Oto Volkswagen Binek Satış Ekibi'nde nasıl kariyer fırsatları var? (2 Cevap)

Öğrenciler mezun olduktan sonra hemen gelebiliyorlar. Stajyer olarak da çok fazla alım yapıyoruz ve kadroya geçişler de oluyor. Mesela ben VW Binek Satış’ın resepsiyonunda çalışmaya başlamıştım, 4 sene sonra Binek Satış Danışmanı olabildim.Dolayısıyla istediğiniz hedeflere Doğuş Oto’da çok yakınsınız. Eğer hedeflerinizi istiyorsanız, bunları dile getiriyorsanız ve gerçekten başarılıysanız size bütün kapılar açılıyor. Doğuş Oto, çalışanlarına bu konuda çok yardımcı oluyor. Başka bir bölüme ya da departmana geçebiliyorsunuz. Bu yüzden ne istediğinizi ve hedeflerinizi bilmeniz Doğuş Oto ailesi için çok önemli.

Doğuş Oto Volkswagen Binek Satış Ekibi olarak nasıl adaylar arıyorsunuz? (1 Cevap)

Doğuş Oto; kendi çalışanını kendi yetiştirmek istediği için yeni mezun olmuş kişileri alabiliyor. Öğrencilikten çıkarak çalışıp bir üst kademeye atlıyorsunuz ve başka departmana geçebiliyorsunuz.