Doğuş Oto Onaylı Hesap

9 kişi, 76 cevap verdi.

Cevaplar 76

Yükleniyor...
643 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Haftada 6 gün çalıştığımız için kendimize pek vakit ayıramıyoruz ama Doğuş Oto bu anlamda bizi düşünüyor. Ben 2 yıl boyunca tiyatro ekibindeydim ve tiyatro eğitimi alarak oyun sergiledim. Dolayısıyla sosyalleşmeye vaktimiz kalmasa bile bu alanı Doğuş Oto bizim için oluşturuyor. Çok keyifli ve güzel işler yaptık. Bu açıdan Doğuş Oto’ya teşekkür ediyorum.

290 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Satış Temsilcileri yıllık satış hedefleri doğrultusunda senelerini planlıyorlar. Doğuş Oto’da başarılı bir Satış Temsilcisi olarak kariyerinize devam edebildiğiniz gibi, performansınız ve yetkinlikleriniz el verdiği doğrultuda Satış Yetkilisi olarak da bir ekip yönetiminde görevlendirilebilirsiniz. Farklı markalarla rotasyonlarınız olduğu için farklı marka deneyimlerinden faydalanabilirsiniz. Biz şirketimize yeni mezun kişileri alıp yetiştirme konusunda istekli bir şirketiz. Tecrübeli personel alımından çok, yeni kişileri alarak onları şirket kültürümüzle yetiştirmek bizi daha çok heyecanlandırıyor.

524 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Doğuş Oto; kendi çalışanını kendi yetiştirmek istediği için yeni mezun olmuş kişileri alabiliyor. Öğrencilikten çıkarak çalışıp bir üst kademeye atlıyorsunuz ve başka departmana geçebiliyorsunuz.

497 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Araç modelleri değişiyor ve teknoloji takip etmemiz gerekiyor. Bizim işleyişimizde ve çalışma sistemimizde değişmeyen tek şey samimiyet olduğu için bütün teknolojik gelişimleri ve model yılı geçişlerini yaparken samimiyetimizi hiçbir şekilde değiştirmiyoruz. Vizyon ve misyon değerlerimizde de samimiyet önemli bir yer tutuyor. Bu işi ilk etapta meslek olarak görebilmek gerekiyor. Yeni bir aday Satış Danışmanlığı için başvurduktan sonra görüşme yaparken bu işi meslek olarak görüp görmemesi çok önemlidir. Biz yaptığımız işlerde bu işi meslek olarak gördüğümüzü belirtiyoruz.

Şu anda duyduğunuz alkışlar satış yapıldığı içindi. Müşterinin bizden aldığı araba onun ilk veya 5. arabası da olabilir. İşte samimiyet de burada gerçekleşiyor. Aldığı kaçıncı araba olursa olsun o ilk heyecanı yaşatabilmek bizim için çok önemli ve özeldir.

180 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Volkswagen Binek Ekibi çok dinamik ve heyecanlı bir ekip. Biz birbirine yardım etmeyi seven oldukça neşeli bir ekibiz. Çalışma arkadaşlarımızla sürekli birlikteyiz. Masalarımız da yan yana olduğu için birlikte çalışıyoruz ve herhangi bir şey olduğunda birbirimize destek oluyoruz.

Gelen müşterimizi karşılayıp onların problemlerini en iyi şekilde çözmekle sorumluyuz. Genç bir ekibimiz var ve çalışma ortamımız çok iyi. Bundan dolayı da aramızda sıkı bir bağ var.