Akdeniz Üniversitesi'nin hoşlanmadığınız yanları nelerdir? (19 Cevap)

sıcak abi sadece çok sıcak hele yaz okulunda perişan olursunuz dilimiz dışarda geziyoruz.
2,016

Akdeniz Üniversitesi'nin beğendiğiniz yanları nelerdir? (23 Cevap)

Antalya dışında yaşıyorsanız antalyanın tam bir öğrenci şehri olduğunu göreceksiniz. üniversitenin konumu çok iyi bir yerde. çok büyük ve yeşil bir kampüsü var. akdenizi seçmemin bir sebebi de kampüsüydü. en iyi şekilde kampüs hayatı yaşayabilirsiniz. sosyal yönden de istediğiniz her etkinliğe katılma şansı bulabilirsiniz
2,774

Akdeniz Üniversitesi'ne yeni başlayacaklar için tavsiyeleriniz nelerdir? (12 Cevap)

Öncelikle okulunuzun konumunu iyice araştırın.Antalya yı benimseyin. Ailesinden hiç uzaklaşmamış olan kişiler başlayınca kendilerini psikolojik bunalıma sokmasın elbet gelir geçer.. Antalya iyidir güzeldir eğer sizinde mutlaka ve mutlaka kafanızın rahat edeceği bir yerde olursanız (kalacağınız yer bakımından) mükemmel olur. çüüzz.
2,905

Akdeniz Üniversitesi'nin yurt imkanları nasıl? (5 Cevap)

Eğer devletin öncelik listesindeki koşullardan herhangi birine uyum sağlıyorsanız ve gelir durumunuz vs hesaplandıktan sonra kalmaya uygun görüldüyseniz kaçırmayın derim. KYK yurdunda rahat edemezsin diyenlere inanmayın, otel gibi donanımlı yurtlar da var. Ben 2011-2012 yıllarında sadece kaldım, ailem yanıma gelmese okul boyunca yurtta kalabilirdim. Ayrıca okul çevresinde sayıca çok fazla pansiyonlar da var. Apartlar da cabası. Fakat apartlar biraz tuzlu(KYK ya göre). apartta kalacağınız parayla öğrenci evine çıkabilirsiniz.
3,648

Akdeniz Üniversitesi'ne yeni başlayacaklar için tavsiyeleriniz nelerdir? (12 Cevap)

Güneş gözlüklerinizi,sortlarinizi, semsiyelerinizi hazır tutun.
Kampüste deniz yok arkadaşlar ona göre.
Devam zorunluluğu ve ders geçme sorunu kesinlikle var.
2,129

CEVAPLARI FİLTRELE

Soru Etiketi
Üniversite
Bölüm