Akdeniz Üniversitesi

23 soruya 112 cevap verildi.

Cevaplar 112

Yükleniyor...

Eğer devletin öncelik listesindeki koşullardan herhangi birine uyum sağlıyorsanız ve gelir durumunuz vs hesaplandıktan sonra kalmaya uygun görüldüyseniz kaçırmayın derim. KYK yurdunda rahat edemezsin diyenlere inanmayın, otel gibi donanımlı yurtlar da var. Ben 2011-2012 yıllarında sadece kaldım, ailem yanıma gelmese okul boyunca yurtta kalabilirdim. Ayrıca okul çevresinde sayıca çok fazla pansiyonlar da var. Apartlar da cabası. Fakat apartlar biraz tuzlu(KYK ya göre). apartta kalacağınız parayla öğrenci evine çıkabilirsiniz.

13,068 görüntülenme
3

Öncelikle okulunuzun konumunu iyice araştırın.Antalya yı benimseyin. Ailesinden hiç uzaklaşmamış olan kişiler başlayınca kendilerini psikolojik bunalıma sokmasın elbet gelir geçer.. Antalya iyidir güzeldir eğer sizinde mutlaka ve mutlaka kafanızın rahat edeceği bir yerde olursanız (kalacağınız yer bakımından) mükemmel olur. çüüzz.

10,993 görüntülenme
1

Antalya dışında yaşıyorsanız antalyanın tam bir öğrenci şehri olduğunu göreceksiniz. üniversitenin konumu çok iyi bir yerde. çok büyük ve yeşil bir kampüsü var. akdenizi seçmemin bir sebebi de kampüsüydü. en iyi şekilde kampüs hayatı yaşayabilirsiniz. sosyal yönden de istediğiniz her etkinliğe katılma şansı bulabilirsiniz

10,219 görüntülenme
1

sıcak abi sadece çok sıcak hele yaz okulunda perişan olursunuz dilimiz dışarda geziyoruz.

9,015 görüntülenme

Güneş gözlüklerinizi,sortlarinizi, semsiyelerinizi hazır tutun.
Kampüste deniz yok arkadaşlar ona göre.
Devam zorunluluğu ve ders geçme sorunu kesinlikle var.

8,000 görüntülenme