Lc Waikiki

0 kişi, 7 cevap verdi.

Cevaplar 7

Yükleniyor...

LC Waikiki yılda ortalama 300 stajyere yerinde öğrenme imkanı sağlıyor. Lise ve üniversite öğrencilerine yönelik staj imkanları mevcut. Üniversite öğrencileri zorunlu staj süreçlerinde LC Waikiki'nin Buying, Pazarlama, İnsan Kaynakları vb. bölümlerinde iş başında öğrenme imkanlarını değerlendirebiliyorlar. 

194 görüntülenme

Aslında bu sektörde çalışarak eğlenceli geçiyordu  ve iş hayatını öğrenmek için girdim müdürler çalışanlara karşı taktir değer vermiyorlardı bu yönüde olsa  işimi severek yaptım kendimi pratik olmayı tecrübe kazandım 

132 görüntülenme

Stajer alımı yapıyor kariyer sitelerinde ilanı oluyor özellikle endüstri mühendisliği öğrencileri için fakat deneyimlemediğim için sürece hakim değilim. 

132 görüntülenme

Farklı müşterilere hizmet vererek farklı bakış açılarından bakıp kendi sürekli geliştiğin bir akademi sürekli personellerini eğitim verip en iyi müşteri hizmeti verebilmek için herkesi uygulamalı eğitim içeriğiyle kalıcı çözümler yaratılıyordu.

Lc Waikiki kendini genç, dinamik, enerjik hissedenlerin adresi diyebilirim. Kesinlikle yoğun bir koşuşturmacayla, insanın hangi işten hangi işe savrulduğunu bile anlamadan mesai saatinin bitmiş olduğunu anladığım günlerim olmuştu. İşimi çok severek yapıyordum, ilk satış danışmanlığı iş deneyimimdi, ilk işimi orada öğrendim, ilk disiplinimi orada öğrendim, okurken bu işi yapmak oldukça zorlayıcı ancak insana kattığı tecrübeler çok başka. Okulda iletişim dersleri görürken işte bu iletişimi ve ikna sanatını hayata geçirmek gerçekten paralel olarak kendimi geliştirdiğimi hissettiriyordu bana.