Dokuz Eylül Üniversitesi'nin beğendiğiniz yanları nelerdir? (17 Cevap)

Eğitiminin ingilizce olmasının büyük etkisi vardı benim tercihlerimde Dokuz Eylül matematiği yazmanın. Kadrosu oldukça başarılı okullardan oldukça başarılı öğretim elemanlarından oluşuyor. Gerçek anlamda eğitimi üst düzeyde vermeye çalışıyor Dokuz Eylül galiba başarılı da oluyor bu konuda.

Neden Dokuz Eylül Üniversitesi? (25 Cevap)

İzmirin kaliteli devlet üniversiteleri arasında bulunduğu için ve İngilizce matematik eğitimi verdigi için Dokuz Eylül Üniversitesi...

Neden Dokuz Eylül Üniversitesi? (25 Cevap)

İzmir'deki en köklü devlet üniversitelerinden biridir. Özelikle Fen ve Mühendislik alanında iyi bir eğitim vermektedir. Ayrıca Türkiye genelindeki seçkin üniversitelerden biridir. Birçok bilimsel ve sosyal alanlarda kendinizi geliştirebilecek imkanlar sunmaktadır.

Neden Dokuz Eylül Üniversitesi? (25 Cevap)

Benim için bu sorunun en doğru cevabı İzmir'de olması sanırım. İzmir bir öğrencinin öğrencilik hayatını yaşayabileceği en güzel şehir.Diğer bir seçme nedenimde benim bölümüm için en iyi eğitim veren en köklü üniversitelerden biri olması ve gördüğüm kadarıyla diğer bölümler için de öyle.

Dokuz Eylül Üniversitesi'nin hoşlanmadığınız yanları nelerdir? (16 Cevap)

Öğrenci İşlerinde sıkıntı var.. Özellikle yabancı diller yüksekolunda. Ama öğrenci işleri süper olan bi üniversite yoktur sanırım..

Neden Dokuz Eylül Üniversitesi? (25 Cevap)

Dokuz Eylül Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon bölümü Hacettepe ve İstanbul Üniversiteleri'nden sonra kurulmuştur. Bu bakımdan köklü bir geçmişe, oturmuş bir öğretim üyesi kadrosuna sahip. Benim tercih döneminde İstanbul Üniversitesi tutmasına rağmen Dokuz Eylül'ü tercih etmemin en büyük sebebi ise İzmir'dir.

Dokuz Eylül Üniversitesi'nin beğendiğiniz yanları nelerdir? (17 Cevap)

Kendi bölümüm için konuşmak gerekirse öğretim kadrosu ve materyal olanağıdır. Diğer üniversitelerin fizyoterapi bölümlerinde bulunmayan bir çok imkana sahip.

CEVAPLARI FİLTRELE

Soru Etiketi
Şirket
Üniversite
Bölüm

Filtreyi Temizle