Sağlık Bakanlığı

1 kişi, 2 cevap verdi.

Cevaplar 2

Yükleniyor...

Sağlık Bakanlığı kendisine bağlı kurumlara stajyer alır. Fakat bu her ilde her kurumda değişik tarihler ve kontenjanlardadır. Staj yapmak istediğiniz kurumun varsa internet sitesinden ilanları takip ediniz. Doğrudan kuruma gidip öğrenmek en garantisi olur.

Sağlık Bakanlığı'nda staj yapmanız her kurumuna göre değişir. Fakat özel kurulışlardan daha fazla tecrübe edineceğiniz kesindir. Bu mezuniyet sonrası hayatınızdaki işe alımlar için çok önemsenen bir şey değildir sadece kendiniz için düşününüz. 

Sağlık Bakanlığı'nda sağlık personeli olarak beni sadece çalışma düzenim ile aldığım maaş motive etmekte. Kesinlikle yaptığım işten zevk aldığım söylenemez. Bu sağlık personeli olmakla değil Sağlık Bakanlığı'nda çalışmakla alakalı bir durum. Başka bir ülkede olsa idim kesinlikle motive olabilirdim. Çünkü insanımız artık bir teşekkürü bile etmekten yoksun görgüsüzlük ve şımarıklık seviyesine ulaştı. Ben bu işi severim diyorsanız sakın yapmayın çünkü nefret ettirirler. Kolay ve yüksek maaşlı iş bulmak konusunda güzel sektör başka güzellik yok.