Antalya

5 soruya 30 cevap verildi.

Cevaplar 30

Yükleniyor...

Sıcak iklimi ve Turizm şehri olması en büyük artıdır. Kış mevsimi Kasımın son haftasi ile Aralığın ilk haftası arasında başlar ve Şubatın son haftası ile Martın ilk haftası gibi biter. Mesela Şubatın son haftası ben kısa kollu okula gidip gelebiliyorum. Tabi şehir de hava bir müddet daha akşam 19:00dan sonra soğuyabiliyor.
Antalya şehri İstanbul ve Ankaraya nispeten biraz daha ucuzdur. Kyk kredisi ve aileden ufacıcık bir destekle bile rahat yaşanabilir. Tabi bu kişiden kişiye göre kesinlikle değişir. Aileden hiç destek alınmadan sadece kyk kredisiyle bile yaşayanlar mevcuttur. Aylık 1000 tl gelirle yaşayamayanlar da :)
Antalya'da çok sayıda kültür turizm ve eğlence faaliyeti vardır. Gelince görebilirsiniz. Bir çoğunu takip bile edemezsiniz.

3,714 görüntülenme

yerleşke cevresinde her ekonomiye uygun evler uncalıda 450- 500 civarına ev bulursunuz meltemde 700-800e ev bulabilirsiniz temel giderleriniz cok pahalı değildir.Ancak biraz lükse kacarsanız mutlaka kısmi zamanlı bir iş bulun

2,463 görüntülenme

Antalya da doğup büyüyen biri olarak çok farklı şehir görmeme ragmen vazgeçilmez olduğunu anladığım an burdan biryere gitmeme kararı aldım ve gerçekten harika ötesi cennet denilebilecek bir şehir bir sefer gelen kolay kolay birdaha gidemez bu sehirden

2,041 görüntülenme

İstanbul'a nazaran çok daha ucuz ve orayı özletmeyecek bir şehir. yakınlarında pek çok gezebileceğiniz yer var, yaz-kış eğlence ve geziye açık bir yer.

1,892 görüntülenme