Bölge Yöneticisi

5 soruya 7 cevap verildi.

Cevaplar 7

Yükleniyor...
502 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Bölge Yöneticisi olarak farklı illerde veya tek bir ilde belli mağazalardan sorumlu oluyoruz, sayıları ciro ortalamalarına göre değişiyor. Sorumlu olduğumuz mağazaların A’dan Z’ye her şeyini kontrol ediyoruz. Cirolardan yeni gelen ürünlerin yerleşimine, depodan kasaya kadar her detayı takip edip yönetiyoruz. Aynı zamanda bunların Koton standartlarına uygun yapılıp yapılmadığını takip ediyoruz. Kısacası Bölge Yöneticisi olarak nihai hedefimiz; sorumlu olduğumuz mağazaların cirolarının ve karlılığının artmasını sağlamaktır.

323 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Aslında bu konuda çok şanslıyız çünkü her gün farklı bir hikayemiz oluyor. Bizim de bir rutinimiz var ama sıkıcı rutinler olmuyor. Sorumlu olduğumuz mağazaları ziyaret ediyoruz. Bir Bölge Yöneticisi checklist’imiz var. Bu checklist doğrultusunda yapılması gereken şeylerin yapılıp yapılmadığını, ne gibi eksiklerin olduğunu, mağazaların ihtiyaçlarının ne olduğunu tespit ediyoruz. Mağaza Yöneticisi ile birlikte mağazayı değerlendirip raporlara çalışarak aksiyon almamız gereken alanları belirliyoruz. Satan ürünleri takip ederek satmayan ürünlerle ilgili ne yapacağımızı konuşuyoruz. Görsel düzenlemeyi kontrol ediyoruz ve ekiplerle sohbet ediyoruz. Müşteriler ve uygulamalarla ilgili geri bildirim alıyoruz ve oralardan çok değişik fikirler çıkıyor. Dolayısıyla günümüz çok hızlı ve yoğun geçiyor ama asla sıkıcı bir rutinimiz yok.

244 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Koton’da belirlenen bölgede bulunan mağazalardan, bütçenin ve hedeflerin etkin olarak yönetilmesinden sorumluyuz. Bunun dışında mağazalarla genel merkez arasındaki koordinasyonu yönetiyoruz. Merkez ofisten gelen bilgi akışı ve bunların mağazada ne kadar başarıyla uygulandığını gözlemliyoruz. Ekibimizde bulunan personellerin kariyer planlarını yapıyoruz. Koton’un altın standartlarını uygulamak için oluşturduğumuz kariyer havuzuna mümkün olduğu kadar ekibimizden kişileri dahil etmeye çalışıyoruz.