Pazarlama Bölümü

Pazarlama Bölümü

23 kişi 18 cevap verdi.
18 Cevap
Bölümler arasında araştırma yaparken benimsediğim , yapabileceğim ve tepe yönetimine çıkabileceğim bir bölüm. Ayrıca Türkiyede mezunu yok denecek kadar az yani alternatif yok ee alternatif olmaz ve sizde kendinizi yeterince geliştirirseniz kısa vadede üst kademede genç ve deneyimli olabilirsiniz. :)
4 yıllık olması türkiyede bir ilk olması bu sene 2 nci öğrencileri alaçak olması ve piyasada çok büyük bir açık olması büyük avantajlardır. biz bu açığı doldurmak için çalışıyoruz. geçen sene düşük puanla kapattık ancak bunun aksine okul çok büyük bir çalışmayla yükselişe göz kırpmıştır.adopen sponsorluğunda bir fakülte olmamız ve iş imkanı sunması okulun cezbeden yönlerinden biridir.okul pazarlamayı değil pazarlamayı öğretmeyi öğretiyor. ümidimi kaybettim diyorsan ayşe sak uygulamalı bilimler fakültesinde bir ümit vardır.
Pazarlamacı bir adamın kitlesi geniştir en basit örnek avrupada ceoların neredeyse hepsi satış-pazarlamacılar , ayrıca satış temsilcisi , pazar araştırmacısı , ürün sorumlusu , ürün müdürü , marka danışmanı , marka yöneticisi , mağaza sorumlusu , mağaza müdürü,müşteri ilişkileri yöneticisi,satış-pazarlama sorumlusu,uzmanı,müdürü,genel mdr. yrd. , genel mdr. ve Ceo gibi en alttan en tepeye kadar kendi gelişimleri , çabaları ile bu geniş kitle içerisinde(daha aklıma gelmeyenler var.) kendilerine yer bulabilirler.