Süleyman Demirel Üniversitesi

Süleyman Demirel Üniversitesi

9 soruya 106 cevap verildi.

Cevaplar 106

Filtrele:Sırala:

Süleyman Demirel Üniversitesi'nin beğendiğiniz yanları nelerdir? (20 Cevap)

Hocalarla birebir görüşebilme imkanı
Rektör Yardımcısının sosyal medya üzerinden tüm öğrencilere ayrıcalık tanıması
Erasmus ve yurt dışı diploması geçerliliği

Neden Süleyman Demirel Üniversitesi? (24 Cevap)

Eğer büyükşehirlerde yaşamak istemiyorsanız iyi bir tercih ... benim fakültem doğu yerleşkesinde bulunmakta ve batı yerleşkesinden çok daha modern... birçok şenliklere ev sahipliği yapmakta ve imkanları fazla... spor faaliyetleri açısından da çok iyi... ayrıca avrupanın en iyi 29 kütüphanesinden birine sahip yeni bir yerleşkeye sahip ve Isparta diğer şehirlere oranla ucuz...

Süleyman Demirel Üniversitesi'ne yeni başlayacaklar için tavsiyeleriniz nelerdir? (10 Cevap)

Süleyman Demirel Üniversitesi Ispartada değilde Ankarada olsaydı Türkiyenin en iyi üniversitesi olurdu fakat şehir nedeniyle adını fazla duyulamamış kaliteli bir üniversite hatta mühendislik fakültesi düşünenlere tavsiyemdir.

Neden Süleyman Demirel Üniversitesi? (24 Cevap)

İlk başta eğitiminin, hocalarının kalitesinden dolayı tabiki de. Tercih döneminde aklımda olan bir yerdi zaten.Diğer bir etmen ise Manisa'ya olan yakınlığıydı.Belki mesafe başta size önemsiz gelebilir ama sonuçta 6 yıl(en az :).) orada okuyacaksınız.Bu yüzden bunu da göz önünde bulundurmuştum. Diğer yandan ise kendi halinde, tam öğrenciye göre öğrenci şehri diyebileceğim bir yer. Nüfusun çoğunluğunu öğrenci oluşturuyor zaten.