Akbank Onaylı Hesap

2 kişi, 18 cevap verdi.

Cevaplar 18

Yükleniyor...
6,652 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Online bir başvuru sürecinin ardından telefonla arandım ve online bir sınava tabi tutulduğumun farkına vardım. O gün bana belli bir saat verildi ve planlarımı o saate göre ayarladım. Sonrasında mülakata çağrıldım ve ilk deneyimim olduğu için çok heyecanlandım. Gerçekten çok keyifli bir mülakattı. Küçük bir bekleme sürecinin ardından üst düzey yöneticilerle görüştüm ve onlar sayesinde şu an buradayım.

4,100 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Ben ilanı internetten görerek başvurdum ve sonrasında sınavla ilgili bir mail aldım. Açıkçası sınav kısmında hep endişe ediyordum ama çok rahat geçtiğini söyleyebilirim çünkü sınavın kaçta başlayacağı ve nasıl bir formatta olacağı konusunda çok iyi bilgilendirilmiştik. Ardından telefon geldi ve beni toplu bir görüşmeye çağırdıklarını ilettiler. Sonrasında da çok düzenli bir süreçte ilerledik. Bu süreç çok heyecanlı ve keyifli geçti.

3,219 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Bankacılıkla ilgili teknik eğitimlerin dışında nasıl çalışacağımıza dair küçük ipuçları veren dersler de vardı. Eğitim sırasında regülasyonu, hukuksal boyutları, bir bankada çalışmanın verdiği duyguyu öğrenmiş olduk. Bunun dışında güzel ve eğlenceli eğitimlerimiz de mevcuttu. 1 buçuk ay sonunda bu eğitimleri tamamladık ve ardından iş başında eğitime başladık. İş başında eğitilmek de işi öğrenmek için güzel bir adımdı.

2,894 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Birden fazla yakın arkadaşınız oluyor. Arkadaşlık kavramı iş hayatında belki de çok beklediğiniz bir olgu değil. Kendinizi geliştirmek istediğiniz ve kendinize değer katmak istediğiniz bir yerde çalışmak istiyorsunuz. Bununla beraber sizinle aynı dönemde başlayan yaklaşık 15-20 kişiyle ve aynı düşüncelere sahip insanlarla beraber olmak sizi gerçekten motive ediyor. Bu yüzden de eğitimde 1 buçuk ay boyunca o insanlarla olmak, aynı düşünceleri paylaşmak benim için gerçekten motive edici oluyor.

2,372 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Ekonomiyle ve Finans’la alakalı çok fazla eğitim alıyoruz çünkü hiç bilmeyen öğrenciler de bu eğitime başlayabiliyor. Dolayısıyla aynı temelde olmamız açısından bu eğitimler yapılıyor. Bunun dışında öğrenirken keyif aldığım, belki de hiç bilmediğim bankacılık hukukunu ve işlerin bankacılık kapsamında nasıl işlendiğini görme açısından eğitimlere de katıldım. Bunun yanı sıra bankada nasıl giyinilir, nasıl davranılır, bir iş yemeğine nasıl gidilir gibi durumları öğrendiğimiz imaj eğitimlerinde de yer aldım.