Akbank

Akbank

2 kişi, 18 cevap verdi.

Cevaplar 18

Filtrele:Sırala:

Akbank'taki çalışma hayatında bugüne kadar en çok eğlendiğin aktivite nedir? (2 Cevap)

İşe başladıktan yaklaşık 3 ay sonra Geleceğin Liderleri Buluşması adı altında bir etkinlik yapıldı. Orada bugüne kadar alınan birçok MT ve yöneticilerle bir araya gelme fırsatımız oldu. Hem güzel konuşmaları dinleyerek hem de yöneticilerimizi ve gelecekteki yöneticilerimizi tanıyarak keyifli bir zaman geçirdim.

Kariyerine Akbank'ta MT olarak başlamanın avantajları nelerdir? (2 Cevap)

Akbank’ın çok büyük kurumlardan biri olduğunu biliyordum ve başvuru sebeplerimden birisi de buydu. Dolayısıyla burada MT olarak işe başlamak, büyük kurumun sıfırdan bir parçası olmak ve işe o şekilde dahil olmak daha kolay ve güvenli geldi. Bu yüzden de Akbank’a MT olarak başvurmaya karar verdim.

Neden Akbank MT Programı'nı tercih ettin? Seni başvurmaya motive eden şeyler nelerdi? (2 Cevap)

Aldığım eğitimden dolayı hep Pazarlama’yla ilgili bir şeyler yapmak istiyordum. Bu anlamda da bir bankayı ilk tercihim olarak düşünmemiştim ama Akbank’ı araştırdığımda öğrendiğim bütün bilgileri burada pratiğe dökebileceğimi ve kendimi geliştirebileceğimi düşündüm. Böylece Akbank’la ilgilenmeye başladım. En sonunda da bana göre bir yer olduğuna karar vererek MT programına başvurdum.

Akbank MT Programı başvuru ve mülakat süreci nasıl ilerliyor? Online sınav deneyimini anlatır mısın? (2 Cevap)

Ben ilanı internetten görerek başvurdum ve sonrasında sınavla ilgili bir mail aldım. Açıkçası sınav kısmında hep endişe ediyordum ama çok rahat geçtiğini söyleyebilirim çünkü sınavın kaçta başlayacağı ve nasıl bir formatta olacağı konusunda çok iyi bilgilendirilmiştik. Ardından telefon geldi ve beni toplu bir görüşmeye çağırdıklarını ilettiler. Sonrasında da çok düzenli bir süreçte ilerledik. Bu süreç çok heyecanlı ve keyifli geçti.

Akbank'ta işe başladığından bu yana seni en çok geliştiren proje nedir? (2 Cevap)

Benim için her gün veya her iş yeni bir proje gibi oluyor çünkü birçok markayla kampanyalar yaparak ilerliyoruz. Tüm bu projelerin bana çok fazla yeni şey kattığımı söyleyebilirim.