Pamukkale Üniversitesi

@Denizli

Pamukkale Üniversitesine gelmeden önce Ege Üniversitesi Fen Fakültesi öğrencisiydim ve İzmir gibi bir şehirden ya da Ege Üniversitesi gibi bir üniversiteden sonra Denizli şehrini ve Pamukkale Üniversitesini nasıl kaldırabileceğimi düşünüyordum. Ama düşündüğüm gibi olmadı ve şuan çok mutluyum... Nedeni ise şehir hayatının İzmir gibi çok hareketli olmaması beni okula bağlı tutmakta ve okul içerisinde kendimi geliştirmem neden olmaktadır.
Pamukkale Üniversitesi içerisinde kariyer olarak kolayca kendinize çok şey katabilirsiniz ve kendinizi farklılaştırabilirsiniz. Çünkü , Öğrencilerin bu gibi etkileşimlere ve katılımcılığa ya da üretmeye pek meraklı değil ve siz meraklı iseniz çok yönden farklılaşabilrisiniz. Ayrıca sanayi olarak gelişmiş olmasından (marka şirketler olmasa bile) kendinize pay çıkartabiliyorsunuz ve rahatlıkla staj imkanı bulabiliyorsunuz.
Okul içerisinde birçok aktif kulüp var bende bu kulupler içerisinde çalıştım zaman zaman öğrencilerin ilgisizliği bizi zayıflatsa da biz yine yılmadık eğer siz de yılmayacaksınız bu üniversiteyi düşünün derim ben çok memnunum unutmayın bir şeyleri hazır beklemeyin siz düşünün siz yapın derim ve çok gelişmiş üniversitelerde kıyıda kalacağınıza bu gibi üniversitelerde tepeye oynayın derim. Üst düzey üniversiteler haricinde diğer üniversitelerden mezun olanlara aynı muamele gösteriliyor ve nereden mezun oldun denmiyor bizzat yaşadım ve gördüm Ne Yaptın diyorlar bunu hiç unutmayın!!!
kendi şehrimin üniversitesi olması ilk sebebim tabi ki ama eğitim olarak çok kaliteli gönül rahatlığıyla okunabilcek bi okul
Pamukkale Üniversitesi, Egedeki en iyi 3.üniversiteden biridir. Ege Üniv. birinci sırada ise 9 Eylül Üniv. ve PAÜ 2.sırayı paylaşıyor diyebiliriz. Pamukkale Üniversitesi oldukça modern yapısıyla dikkat çekiyor ve 2008den itibaren URAP (Universty Ranking Academic Performance) Sıralamasına göre en iyi 35 devlet üniversitesi içerisinde. ve 2008den itibaren belki daha öncesinden itibaren her yıl başarı sırasını yükseltiyor. Günümüzde 107 Devlet üniversitesi içinde 34. sırada yer almaktadır. 1992 Yılında kurulmuş olmasına rağmen daha köklü üniversiteleri geçmesi de ayrı bir başarısı.
tabiki paü candır
Pamukkale üniversitesi bulunduğu şehir bakımından bir sürü tatil beldesine çok yakın bu öğrencilerin ilgisini çekicek bir durum . Şehir olarak öğrencinin rahat edebileceği bir yer insanlar kendi halinde hatta öğrenciyi seven bir halkı var giyim ve yemek diğer üniverisitelere göre uygun üniveriste gelişmekte ve güzelleşmekte geleceğin üniveristeleri arasında gösterilmekte bir çok bölümünde yeşil diploma verilmekte ve bu diplama sizi avrupanın bir çok ülkesinde denklik sağlamakta kendi bölümüm olarak hemşirelik pamukkale üniversitesinde tam ve etkili bir eğtime sahip binası bu sene tamamlanıp gelecek sene hizmete açılacaktır şimdilik morfoloji binasında eğtim verilmekte genel sıralaması geçen sene 109,000 olarak kapattı. üniversite tercihi yapacak arkadaşlar size son önerim hayallerinizi seçin :D
#Kampüs inşaat diyenleri aldırmayın bitti sayılır son düzenlemeler :)
#Zor abi bizim üniversite zor bilesiniz ona göre gelin :)
#Hazırlık okuyacaklar geçme notu 70 ingilizcede temelin iyi değilse sonuç :YAZ OKULU :)
Kampüs içi ulaşım biraz problemli ve bütün sınıflarda klima yok. Bu çok büyük bir problem olmayabilir ancak benim gibi sürekli yaz okuluna kalmış biri için oldukça önemli bir eksiklikti.
okul insaat alani gibi ilk geldiginizde husran yasayanilirsiniz ama emin olun ki pamukkale universitesi kampusuyle, egitim kalitesiyle guzel bir okuldur. Okulun yakinlarinda bol miktarda yurt,apart var. Ortam olarak sorarsaniz kampusun etrafinda bol miktarda cafe mevcuttur. Sorulariniz,yardima ihtiyaciniz olmasi halinde mail adresim: mkculha20@gmail.com
ÇÜNKÜ PUAN ORAYA YETTİ :)

Şirketler

Pamukkale Üniversitesi ile ilgili şirketler.

Koton

8 çalışan 101 cevap verdi.

KEŞFET

Bölümler

Pamukkale Üniversitesi ile ilgili bölümler.

Kişiler

Pamukkale Üniversitesi ile ilgili kişiler.

Salih Burak Kuş

Endüstri Mühendisliği Bölümü, Pamukkale Üniversitesi

Profile Git

ilkay Yurbas

Endüstriyel Elektronik Bölümü, Pamukkale Üniversitesi

Profile Git

Davut Kakız

Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü, Pamukkale Üniversitesi

Profile Git

Hatice Öztürk

Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Bölümü, Pamukkale Üniversitesi

Profile Git

Gözde İnceoğlu

İnşaat Mühendisliği Bölümü, Pamukkale Üniversitesi

Profile Git

Emre Çevikdoğan

Felsefe Bölümü, Pamukkale Üniversitesi

Profile Git

Okan Basım

Menkul Kıymetler ve Sermaye Piyasası Bölümü, Pamukkale Üniversitesi

Profile Git

Nora Luca

Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Bölümü, Pamukkale Üniversitesi

Profile Git

Ahmet Yasin Bıkmaz

İşletme Bölümü, Pamukkale Üniversitesi

Profile Git

Berk Ediz Börekçi

Tekstil Mühendisliği Bölümü, Pamukkale Üniversitesi

Profile Git

Paul Allen

Bilgisayar Mühendisliği Bölümü, Pamukkale Üniversitesi

Profile Git

Musa Çınar

Makine Mühendisliği Bölümü, Pamukkale Üniversitesi

Profile Git

Emine Davazlı

Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Bölümü, Pamukkale Üniversitesi

Profile Git

bahtiyar terlemez

Arkeoloji Bölümü, Pamukkale Üniversitesi

Profile Git

Esra Sarıcaoğlu

Elektrik Elektronik Mühendisliği Bölümü, Pamukkale Üniversitesi

Profile Git

Kübra Metin

Matematik Bölümü, Pamukkale Üniversitesi

Profile Git

Mustafa Kazım Çulha

İktisat Bölümü, Pamukkale Üniversitesi

Profile Git

naz sak

Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü, Pamukkale Üniversitesi

Profile Git

Cengiz Sarıkaya

Endüstri Mühendisliği Bölümü, Pamukkale Üniversitesi

Profile Git

osman bekgöz

Hemşirelik Bölümü, Pamukkale Üniversitesi

Profile Git