Denizli

Denizli

3 soruya 21 cevap verildi.

Cevaplar 21

Filtrele:Sırala:

Denizli şehrinde öğrenci olmanın artıları nelerdir? (12 Cevap)

Denizli tatil ve turizm açısından önemli bir konumdadır çünkü Denizli'den İzmir, Antalya, Muğla, Aydın gibi kentlere günübirlik bile gidebilirsiniz. Bu yönü çok güzel ve Denizli yakın tarihte büyük şehir olduğu için büyükşehir potansiyeline yeni yeni başlıyor. Bu nedenle önümüzdeki 2-3 sene içerisinde tam anlamıyla büyükşehir olacak diyebiliriz.

Denizli şehrinde öğrenci olmanın eksileri nelerdir? (9 Cevap)

Denizli gibi bir şehirin daha gelişmiş olmasını beklerdim. batıda ve denizede oldukça yakın olmasına rağmen turistik açıdan önemli olmasına rağmen Türkiye'nin en popüler kentleri arasında olması gerekirdi. Pamukkale Üniversitesi gelişmiş ve popüler kentlerimizden birinde olsaydı daha saygın ve daha popüler bir okul olurdu. Büyük şehirden gelenler örneğin İstanbul, İzmir gibi şehiri sevme konusunda zorlanacaklardır. Tabiki bir İzmir gibi bir Antalya gibi olmasını bekleyemeyiz fakat birçok şehirden daha gelişmiş durumdadır. 

Denizli şehrinde öğrenci olmanın artıları nelerdir? (12 Cevap)

Aslında bu konu büyük şehirlerden gelenler için geçerli diyebilirim. Bir İstanbul bir İzmir gibi olmasını kimse beklemesin. Zaman geçirebilecek eğlenebilecek alanlar ve imkanlar olsa da bunlar kısıtlıdır. Bunu 4 seneye yayacak olursak hep aynı şeyler diye sıkıntı duyabilirsiniz. Ancak şöyle bir artısı var gezilecek ve görülecek şehirlerin tam ortasında ve bu çok etkili ben denedim gördüm. Antalya, İzmir , Muğla ortalama 3 saat ve istediğiniz zaman çıkıp bu şehirlere günübirlik bile gidebilirsiniz.
İnsanları öğrencileri manevi konudan her hangi bir kötü duruma düşürmüyorlar ve güvenlik bakımından oldukça iyi durumdadır.

Denizli şehrinde öğrenci olmanın eksileri nelerdir? (9 Cevap)

Yukarıda da bahsettiğim gibi eğlenmek gezmek için imkanları kısıtlıdır ve denizli insanı maddi açıdan istekleri çoktur. Örneğin bu aralar bir apart tutmak için aylık 500 TL gibi bir miktarı gözden çıkarmalısınız. Kısaca insanı biraz parayı seviyor demeliyim. Aynı zamanda şehir sosyallik bakımından da kısıtlıdır.

Denizli şehrinde öğrenci olmanın artıları nelerdir? (12 Cevap)

standart bir öğrenci hayatından ekstra pek bir artısı yok, büyük şehirden geliyorsanız eksikler var, küçük şehirden geliyorsanız cennete düşmüş gibi olabilirsiniz.
şu yazımda detaylara göz atabilirsiniz: http://tekstiltekstil.com/paude-tekstil-muhendisligi-okumak-icin-nedenler/