Denizli

4 soruya 21 cevap verildi.

Cevaplar 21

Yükleniyor...

Denizli tatil ve turizm açısından önemli bir konumdadır çünkü Denizli'den İzmir, Antalya, Muğla, Aydın gibi kentlere günübirlik bile gidebilirsiniz. Bu yönü çok güzel ve Denizli yakın tarihte büyük şehir olduğu için büyükşehir potansiyeline yeni yeni başlıyor. Bu nedenle önümüzdeki 2-3 sene içerisinde tam anlamıyla büyükşehir olacak diyebiliriz.

5,741 görüntülenme

Aslında bu konu büyük şehirlerden gelenler için geçerli diyebilirim. Bir İstanbul bir İzmir gibi olmasını kimse beklemesin. Zaman geçirebilecek eğlenebilecek alanlar ve imkanlar olsa da bunlar kısıtlıdır. Bunu 4 seneye yayacak olursak hep aynı şeyler diye sıkıntı duyabilirsiniz. Ancak şöyle bir artısı var gezilecek ve görülecek şehirlerin tam ortasında ve bu çok etkili ben denedim gördüm. Antalya, İzmir , Muğla ortalama 3 saat ve istediğiniz zaman çıkıp bu şehirlere günübirlik bile gidebilirsiniz.
İnsanları öğrencileri manevi konudan her hangi bir kötü duruma düşürmüyorlar ve güvenlik bakımından oldukça iyi durumdadır.

5,191 görüntülenme

standart bir öğrenci hayatından ekstra pek bir artısı yok, büyük şehirden geliyorsanız eksikler var, küçük şehirden geliyorsanız cennete düşmüş gibi olabilirsiniz.
şu yazımda detaylara göz atabilirsiniz: http://tekstiltekstil.com/paude-tekstil-muhendisligi-okumak-icin-nedenler/

4,346 görüntülenme

denizlide öğrenci olmak ile denizli halkından biri olmanın hiç bir farkı yok insanlar sizi öğrencisiniz diye yargılamakta denizli bir çok şehre yakın konumda vizelerden sonra kafanızı dinleye bileceğiniz güzel yerlere kolaylıkla ulaşım sağlamakta ayrıca pamukkale traverteler ucuz konaklama sağlamakta şehir ucuz sayılabilir. Ve fazla üniversite olaylarının olmadığı siz bulaşmadıkca size bulaşılmayan bi ortamda eğtim alma şansı sağlamakta

4,103 görüntülenme

denizli halkı iyi hoşta ev sahipleri biraz uyanık o kadar. ulaşım konusunda gerçekten iyi durumda denizli. öğrenci için pek pahalı bi şehir sayılmaz artısı fazla bi şehir

3,622 görüntülenme