Erciyes Üniversitesi

Erciyes Üniversitesi

12 soruya 126 cevap verildi.

Cevaplar 126

Filtrele:Sırala:

Erciyes Üniversitesi'nin beğendiğiniz yanları nelerdir? (24 Cevap)

Öncelikle ulaşımı kolay. Tıp fakültesine yemekhane ve cafeler çok yakın. Hastanesi hemen karşınızda. Hastanesi büyük ve birçok bölüm var. Bunun dışında kampüs içinde onkoloji, organ nakli, kalp, çocuk hastanesi gibi birçok hastane ayrı bina olarak bulunmakta. Ayrıca GENKÖK binası Türkiyenin sayılı araştırma laboratuvarlarından biri. Belki bunlar küçük ayrıntılar ama ders notlarını hemen amfilerin yanındaki kantinde satılıyor. Yani uzaktaki bir kırtasiyeden ders notu alalım derdi yok. Derslikler çevresindeki yeşil alan özellikle bahar aylarında çok güzel bir atmosfer yaratıyor.

Erciyes Üniversitesi'nin yurt imkanları nasıl? (7 Cevap)

Erciyes Üniversitesi'nin yurt imkanları diğer üniversitelere nispetle her zaman daha iyi olmuştur. Erciyes Üniversitesi fiziksel olarak çoğu konuda iyidir ama zihniyet olarak tartışılır.

Neden Erciyes Üniversitesi? (24 Cevap)

İSTANBULDA BOĞULMAK İSTEMİYORDUM İZMİR'DE ÇOK DEĞİŞİRDİM HAYALLERİM DAHA FARKLI YÖNDE KAYSERİ İSE SANAYİSİ İLE VE YAPTIKLARI İLE CAZİBE ŞEHRİ VE ERCİYES ÜNİVERSİTESİ BENCE MÜKEMMEL BİR ÜNİVERSİTE SADECE BÜYÜK RESMİ GÖRMEN GEREKİYOR KÜÇÜK ŞEYLERE TAKILI KALMAYI DEĞİL.

Erciyes Üniversitesi'nin yurt imkanları nasıl? (7 Cevap)

Okula 15 dakika uzaklıkta Erciyes KYK Erkek öğrenci yurdu var ve bu yurt 4 bloktan oluşuyor.(D blok yarı özel diğer bloklar sıradan KYK blokları) ve 25 dakika uzaklıkta Ali Boz Erkek Öğrenci Yurdu (E blok olarak geçer,özel bir yurt) var.Kızlar bu konuda biraz daha şanslı. Erciyes Yurdu yakınlarında Melikgazi Kız Yurdu ve ilerisinde Gevher Nesibe Kız Öğrenci Yurdu mevcut(dışarıdan bakıldığında kız yurtları daha gelişmiş durumda). Devlet yurdu çıkmazsa Kayseri Merkez ve Talas'ta bir çok öğrenci yurdu var,ve genellikle çoğu iyidir..