Kayseri

4 soruya 25 cevap verildi.

Cevaplar 25

Yükleniyor...

Snowboooooaarrrdddd. Kayserinin en büyük avantajlarından birisi Erciyes tabii ki. Bu sezon 15 kere gittim sırf. Daha önce hiç bilmediğim pahalı gelen bu sporda şu an orta seviyedeyim ve seneye yarışlara katılmayı düşünüyorum. Kış sporlarına ilgiliyseniz (ilgili değilseniz de ilgilenmeye başlarsınız) Kayseri çok iyi bir şehir.
Edit: Hangi kafayla Kayseri çok iyi bir şehir yazmışım cidden bilmiyorum. Erciyes konusundaki fikrim hala aynı, hatta 2 hafta sonra Erzurum'a yarışlara gidiyorum. Şans dileyin bana, ve Kayseri'de yaşamayın mümkünse. Birazcık hayalleriniz falan varsa alın onları Ankara'ya İstanbul'a İzmir'e Eskişehir'e falan gidin. Bu lanet şehirde o hayallerinizin hepsi körelebilir zira.

1,768 görüntülenme

Ulaşım kolay. Büyük şehirlere göre daha sessiz sakin ama araba sayısı nüfustan fazla galiba. Yine büyük şehirlere göre daha ucuz olduğunu söyleyebiliriz. Kayseriye özgü yemekler gerçekten güzel özellikle yağlama favorim yeni gelenler kesin denemeli.
15-16 yıldır bu şehirdeyim söyleyebileceklerim sadece bunlar.

1,263 görüntülenme

Kendimden örnek vereyim; kendi şirketimi kurdum. 1 yılı aşkın süredir Alves Endüstriyel Temizlik Ürünleri ve Hİjyen Sistemleri'nin İç Anadolu Bölge Bayiisi olarak çalışmalarıma son hızla devam ediyorum. Bunun yanında yaklaşık 3 ay önce PERSPECREATİVE STUDIO ile ortaklık kurdum. Son derece güvendiğim, inandığım bir sektöre giriş yapmış oldum. Ticari hayatımın doğmuş olduğu şehri baz alarak eksiklikleri göz önünde bulundurarak bir çok projeyi değerlendirerek ivmeli olarak girişimlerime devam ediyorum.

1,242 görüntülenme

Sosyallik noktasında artısı yok gibi,o yüzden bunu pek katmayacağım.

-Otobüs,tramvay bilet fiyatları falan gayet uygundur. (1,15 gibi bir rakam)
-Üniversitenin ortasından tramvay geçer,şehre uzaklığınız 15 dakikadan azdır.

Akla geldikçe eklenecektir.

1,030 görüntülenme