Atatürk Üniversitesi

19 soruya 93 cevap verildi.

Cevaplar 93

Yükleniyor...

Çünkü, Türkiye'deki en büyük kampüse sahip olan üniversitelerden birisi. Aklınıza gelebilecek tüm ihtiyaçlarınızı kampüs içerisinde karşılayabiliyorsunuz. Tüm sosyal aktivitelerinizi kampüs içinde ve Atatürk Üniversitesi'nin tesislerinde yapabiliyorsunuz. Akademisyen açısından oldukça zengin ve köklü bir üniversite. Atatürk Üniversitesi'nde hiçbir şarta bağlı kalmadan 2.Üniversitenizi Açıköğretim Fakültemizden okuyabiliyorsunuz. Birtakım şartları tutturduğunuz takdirde ise çift anadal ve yandal programlarından faydalanarak akademik kariyerinize üst düzey bir kalite kazandırabiliyorsunuz. Aileniz sizden bir diploma beklerken, memleketinize döndüğünüzde elinizde çift diplomayla dönme imkanınız var. Üniversitemizin sloganıyla ''Üniversite Kuran Üniversite''.

3,768 görüntülenme

Atatürk Üniversitesi artık gerçekten üniversiteli olduğunuzu sezdiren, lise psikolojisinin sıfırlandığı bir üniversite. Yemyeşil ve olağanüstü büyük bir kampüse sahip. Kampüs içerisinde bir üniversitenin gerektirdiği tüm olanaklar mevcut. Arkadaşlarınızla rahat rahat eğlenip istediğiniz aktiviteyi yapabildiğiniz gibi, geniş ve sessiz kütüphanelerde verimli olarak ders çalışabiliyorsunuz. Anfiler, laboratuarlar, enstitüler, araştırma merkezleri, fakülteler çoğu üniversiteden modern bir şekilde dizayn edilmiş. Lise ve iş hayatınız arasındaki köprüyü kurmanın en güzel yolu Atatürk Üniversitesi.

2,837 görüntülenme

Aslında Atatürk Üniversitesinin hoşlanılmayacak bir tarafı yok diyebilirim. Fakat üniversitenin bulunduğu şehir olan Erzurum'un bir sıkınrtısı var. Sıcak şehirlerden gelenler için Erzurum'un soğuk iklimi bir kabus olabilir. Tabi kar ve soğuk havayı eğlenceye dönüştürebilenlerde oluyor. Kartopu şenlikleri, kardan heykel yapma yarışmaları, kış sporları üniversitenin Erzurum soğuğuna açıkça vermiş olduğu tepkilerdir.

2,584 görüntülenme

Sıcak şehirlerden gelecek arkadaşlar yanlarında hırka, mont vs. getirmeliler. Onun haricinde tüm ihtiyaçlarınızı uygun fiyatlarla karşılayabileceğiniz bir şehire geliyorsunuz. Su ısıstıcısı, çalışma masası gibi taşıması güç ve yer kaplayan eşyaları getirmek isteyen arkadaşların olduğunu duydum. Hiç boşuna yük etmeyin. Burada her ihtiyacınızı rahatlıkla karşılayabileceksiniz.

2,053 görüntülenme