Neden Atatürk Üniversitesi? (19 Cevap)

Çünkü, Türkiye'deki en büyük kampüse sahip olan üniversitelerden birisi. Aklınıza gelebilecek tüm ihtiyaçlarınızı kampüs içerisinde karşılayabiliyorsunuz. Tüm sosyal aktivitelerinizi kampüs içinde ve Atatürk Üniversitesi'nin tesislerinde yapabiliyorsunuz. Akademisyen açısından oldukça zengin ve köklü bir üniversite. Atatürk Üniversitesi'nde hiçbir şarta bağlı kalmadan 2.Üniversitenizi Açıköğretim Fakültemizden okuyabiliyorsunuz. Birtakım şartları tutturduğunuz takdirde ise çift anadal ve yandal programlarından faydalanarak akademik kariyerinize üst düzey bir kalite kazandırabiliyorsunuz. Aileniz sizden bir diploma beklerken, memleketinize döndüğünüzde elinizde çift diplomayla dönme imkanınız var. Üniversitemizin sloganıyla ''Üniversite Kuran Üniversite''.
1,234

Atatürk Üniversitesi'nin beğendiğiniz yanları nelerdir? (18 Cevap)

Atatürk Üniversitesi artık gerçekten üniversiteli olduğunuzu sezdiren, lise psikolojisinin sıfırlandığı bir üniversite. Yemyeşil ve olağanüstü büyük bir kampüse sahip. Kampüs içerisinde bir üniversitenin gerektirdiği tüm olanaklar mevcut. Arkadaşlarınızla rahat rahat eğlenip istediğiniz aktiviteyi yapabildiğiniz gibi, geniş ve sessiz kütüphanelerde verimli olarak ders çalışabiliyorsunuz. Anfiler, laboratuarlar, enstitüler, araştırma merkezleri, fakülteler çoğu üniversiteden modern bir şekilde dizayn edilmiş. Lise ve iş hayatınız arasındaki köprüyü kurmanın en güzel yolu Atatürk Üniversitesi.
845

Atatürk Üniversitesi'nin hoşlanmadığınız yanları nelerdir? (19 Cevap)

Aslında Atatürk Üniversitesinin hoşlanılmayacak bir tarafı yok diyebilirim. Fakat üniversitenin bulunduğu şehir olan Erzurum'un bir sıkınrtısı var. Sıcak şehirlerden gelenler için Erzurum'un soğuk iklimi bir kabus olabilir. Tabi kar ve soğuk havayı eğlenceye dönüştürebilenlerde oluyor. Kartopu şenlikleri, kardan heykel yapma yarışmaları, kış sporları üniversitenin Erzurum soğuğuna açıkça vermiş olduğu tepkilerdir.
811

Atatürk Üniversitesi'ne yeni başlayacaklar için tavsiyeleriniz nelerdir? (14 Cevap)

Sıcak şehirlerden gelecek arkadaşlar yanlarında hırka, mont vs. getirmeliler. Onun haricinde tüm ihtiyaçlarınızı uygun fiyatlarla karşılayabileceğiniz bir şehire geliyorsunuz. Su ısıstıcısı, çalışma masası gibi taşıması güç ve yer kaplayan eşyaları getirmek isteyen arkadaşların olduğunu duydum. Hiç boşuna yük etmeyin. Burada her ihtiyacınızı rahatlıkla karşılayabileceksiniz.
703

Neden Atatürk Üniversitesi? (19 Cevap)

Eğitim kadrosunun çoğu Profesörlerden oluşan bir üniversite ve batıda olduğu gibi derslere asistanlar gönderilmiyor dersler bizzat ders hocaları tarafından görülüyor. Ama şehir olarak iyi bir şehir olduğunu söyleyemem Erzurumun
709

Neden Atatürk Üniversitesi? (19 Cevap)

Çünkü çevre illerde en köklü üniversite Atatürk Üniversitesi ve bulunduğu şehir de birçok şehirden bazı konularda daha rahat .
419

CEVAPLARI FİLTRELE

Soru Etiketi
Şirket
Üniversite
Bölüm