Cevaplar 8

Yükleniyor...

diş hekimlerinin yanında,hekimlerin işini kolaylaştırmasına ve hızlı çalışmasına yardım ediyorsunuz.Memur olamazsanız rezil oluyorsunuz fazla çalışıp emeğinin karşılığını oldukça az alıyorsunuz. her geçen sene atama sayıları azalıyor puan yükseliyor.Bunun yanında bölüm mezunu olmayan insanlar da bu mesleği yapabiliyor.Sizin okumanız bazı yerlerde hiç bir ekstra katmıyor size.Kendi fikrimce bu bölümü yazmaktansa daha başka iş imkanları iyi olan bölümler yazmanız.

5,088 görüntülenme

bu bölümü herkes yapabilir bence hatta üniversite okumana bile gerek yok ben çok pişmanım çooooookkkkk

2,266 görüntülenme

Bir diş hekiminin aldığı birçok dersi alıyoruz. Diş morfolojisi ağız radyolojisi pedodonti vb. ekstra olarak sağlık alanında da birçok ders alıyoruz farmakoloji (ilaç bilimi) mikrobiyoloji gibi bir de sağlık alanı dışında da derslerimiz var davranış Bilimleri kişilerarası iletişim üniversite kültürü.. İçerikleri diş bilgisi ağırlıklı olarak tabiiki ama yanında aldığımız derslerde sağlık alanında teorik bilgimizi geliştiriyor. 

192 görüntülenme

Pratik, hızlı hareket eden, temizliğe önem veren, takım çalışmasına uyumlu, iletişimi kuvvetli ve yardım etmeyi seven kişilere göredir bence

178 görüntülenme