Acıbadem Üniversitesi

Acıbadem Üniversitesi

11 soruya 56 cevap verildi.

Cevaplar 56

Filtrele:Sırala:

Acıbadem Üniversitesi'nin yurt imkanları nasıl? (4 Cevap)

Okula 5 dk mesafede ve direk kampüsün icinde okulun kendi yurt imkanları var. Bunun dısında yurume mesafesinde özel yurt apart vs yok falat yeditepe universitenin ve marmara uni goztepe kampusunun çevresindeki ya da kadikoy/uskudardaki yurtlardan tek vasıta ile ulasım saglayabilirsiniz

Acıbadem Üniversitesi'ne yeni başlayacaklar için tavsiyeleriniz nelerdir? (4 Cevap)

Eğer ciddi anlamda kariyer planınız da sağlık sektörün de çalışmak varsa evet Acıbadem Üniversitesini seçebilirsiniz ve size verdiği staj imkanları ile sizin dışarı da staj aramanıza asla gerek yok sadece gerçek anlamda kampüs/üniversite hayatı yaşamak isterseniz bu konu da mezun olunca içiniz de ukde kalabilir ve tabi ki kulüp etkinlikleri açısından da aynı şeyi söyleyebilirim. Çok nadir bölümler haricinde haftanızın tamamını yani hafta içi 1 tam gün bile boş gününüz olmayacağını da eklemek isterim. Ama yok benim için akademik anlamda tam donanımlı olması yeterli derseniz severek mezun olacağınız bir üniversite olur.

Acıbadem Üniversitesi'nin yurtdışı imkanları nelerdir? (4 Cevap)

Okulun eramus vb programlarla bagli oldugu okullar olmakla beraber hocalar her zaman staj konularında referans olmaya açıklar. Networku cok genis hocalara sahip oldugumuz icin rahatlıkla staj ayarlayabilirsiniz.

Neden Acıbadem Üniversitesi? (10 Cevap)

Gerçekten teknolojiyi son demine kadar kullanan nadir üniversitelerden biri ve özel olmasına rağmen hiç bir ayrım gözetmeyen her öğrencisiyle tek tek ilgilenen neredeyse tek üniversite.

Acıbadem Üniversitesi'nin yurt imkanları nasıl? (4 Cevap)

Ben yurtta kalmıyorum ama kalan arkadaşlarım memnun. Okulun hemen yanında olduğu için ulaşım mükemmel derece de rahat ama yurt ücretlerine gelirsek biraz tuzlu diyebilirim.