Acıbadem Üniversitesi'nin beğendiğiniz yanları nelerdir? (8 Cevap)

-Hoca-öğrenci ilişkileri
-Birçok üniversiteye kıyasla daha az öğrenci alması
-Yeni ve tüm imkanlara sahip kampüsü
-Bağlantılı olduğu hastaneler ve öğretim üyesi kadrosu
-Öğrenci isteklerine verdikleri önem ve destek
-Tıp eğitiminin ingilizce olması

Acıbadem Üniversitesi'nin hoşlanmadığınız yanları nelerdir? (8 Cevap)

sağlık hizmetleri bölümünde iki vize bir final oluyorsunuz neredeyse her hafta sınav var. ve tatili oldukça az tutuyor 10 günlük bir yarı yıl tatili oluyor mesela. sınav konusunda hiç taviz vermiyorlar oldukça sıkı bir sınav sistemi var

Neden Acıbadem Üniversitesi? (8 Cevap)

Gerçekten teknolojiyi son demine kadar kullanan nadir üniversitelerden biri ve özel olmasına rağmen hiç bir ayrım gözetmeyen her öğrencisiyle tek tek ilgilenen neredeyse tek üniversite.

Acıbadem Üniversitesi'nin yurt imkanları nasıl? (4 Cevap)

Okula 5 dk mesafede ve direk kampüsün icinde okulun kendi yurt imkanları var. Bunun dısında yurume mesafesinde özel yurt apart vs yok falat yeditepe universitenin ve marmara uni goztepe kampusunun çevresindeki ya da kadikoy/uskudardaki yurtlardan tek vasıta ile ulasım saglayabilirsiniz

Acıbadem Üniversitesi'nin yurtdışı imkanları nelerdir? (4 Cevap)

Okulun eramus vb programlarla bagli oldugu okullar olmakla beraber hocalar her zaman staj konularında referans olmaya açıklar. Networku cok genis hocalara sahip oldugumuz icin rahatlıkla staj ayarlayabilirsiniz.

Acıbadem Üniversitesi'nin yurt imkanları nasıl? (4 Cevap)

Ben yurtta kalmıyorum ama kalan arkadaşlarım memnun. Okulun hemen yanında olduğu için ulaşım mükemmel derece de rahat ama yurt ücretlerine gelirsek biraz tuzlu diyebilirim.

Acıbadem Üniversitesi'nin yurtdışı imkanları nelerdir? (4 Cevap)

:)))
Bildiğim kadarıyla Tıp Fakültesi haricinde üniversitenin erasmus olanakları kısıtlı yani kısıtlı dediğim yeni yeni alt yapı oluşturmaya çalıştığı için diğer bölümler de az ve kısıtlı olanaklar mevcut.

Acıbadem Üniversitesi'ne yeni başlayacaklar için tavsiyeleriniz nelerdir? (4 Cevap)

Eğer ciddi anlamda kariyer planınız da sağlık sektörün de çalışmak varsa evet Acıbadem Üniversitesini seçebilirsiniz ve size verdiği staj imkanları ile sizin dışarı da staj aramanıza asla gerek yok sadece gerçek anlamda kampüs/üniversite hayatı yaşamak isterseniz bu konu da mezun olunca içiniz de ukde kalabilir ve tabi ki kulüp etkinlikleri açısından da aynı şeyi söyleyebilirim. Çok nadir bölümler haricinde haftanızın tamamını yani hafta içi 1 tam gün bile boş gününüz olmayacağını da eklemek isterim. Ama yok benim için akademik anlamda tam donanımlı olması yeterli derseniz severek mezun olacağınız bir üniversite olur.

CEVAPLARI FİLTRELE

Soru Etiketi
Üniversite
Bölüm

Filtreyi Temizle