Karadeniz Teknik Üniversitesi'nin hoşlanmadığınız yanları nelerdir? (18 Cevap)

Birazcık kampüs içinde çok merdiven çıkıyorsun ama o da uyuşukluğumuzu atacak cinsten bize yardımcı olabilir :). Havalimanı yanında olması okulu havalı göstersede ses gibi bir dezavantajda var ama onun dışında bir dezavantajı çok yok.

Neden Karadeniz Teknik Üniversitesi? (23 Cevap)

Aslına bakarsanız neden olduğunu en başta bende bilmiyorum. Çünkü tercih zamanı insanın kafası o kadar karışık oluyor ki ama ben tercih zamanımda teknik bir üniversite olmasını istiyordum. Çünkü Mühendislik okumak istiyordum ve Teknik Üniversiteler eğitim yönünden çok daha iyiler. Bu yüzden Teknik Üni'leri tercihime ekledim ve bugün Karadeniz Teknik Üniversitesindeyim.

Karadeniz Teknik Üniversitesi'nin beğendiğiniz yanları nelerdir? (23 Cevap)

Kampüs Kampüs Kampüs :). Kampüsü inanılmaz büyük. İnanılmaz eğlenceli. Neşe dolu insanlar.Deniz manzarası. Sosyal aktiviteleri. Sene sonu şenlikleri. Trabzon'da diye çekinceniz hiç olmasın harika bir şehir ve harika bir Üniversite. Eğitim olarakta hiç yanılmamışım. Elektrik Labaratuvarları mükemmel derecede. Hocaları kaliteli ama bence bir öğrenci eğer kendi şehri dışında okuyorsa ona bir güzel kampüs gerek kendi şehrini unutturacak ve oda bu Üniversitede mevcut. Ben İstanbuldan geldim ve çok memnunum unutturmak üzere :)

Karadeniz Teknik Üniversitesi'nin hoşlanmadığınız yanları nelerdir? (18 Cevap)

Şenliklerde itin , kopuğun içeri girmesi serbest. Hemen hemen kampüse nereden girmek isterseniz önce bir yokuş çıkacaksınız.

CEVAPLARI FİLTRELE

Soru Etiketi
Şirket
Üniversite
Bölüm

Filtreyi Temizle