Trabzon

Trabzon

3 soruya 23 cevap verildi.

Cevaplar 23

Filtrele:Sırala:

Trabzon şehrinde öğrenci olmanın eksileri nelerdir? (11 Cevap)

Haftanın en az 2 günü bol yağışlı geçer :) Çok garip havası vardır.Hava günlük güneşlik iken birden bastıran yagmurlar gününüzü mahvedebilir.Şemsiye ile gezmekte fayda var :) Kira yönünden biraz pahalı onun dışında pek eksisi yok.

Trabzon şehrinde öğrenci olmanın artıları nelerdir? (12 Cevap)

Çooook. Öncelikler halk çok sevecen ama Galatasaray formasıyla çok dolaşmayın sakın yoksa bu iş terse dönebiliyor şakayla karışık çok ezeyular sizi dağ :). Halk çok sevecen komik ve öğrencilere karşı çok yardım severler. Bizim istediklerimizi hemen yapma eğiliminde olan bir halk var ve bizi baştacı yapan tabi belli yüzde 10 luk kısımda öğrencilere biraz düşman yaşantımızı beğenmediklerinden ama onlarda kendi içlerinde böbürleinir belli etmezler ticaretlerine devam ederler.

Trabzon şehrinde öğrenci olmanın eksileri nelerdir? (11 Cevap)

İki üniversitenin olmasından dolayı yüksek öğrenci nüfusuna sahip olması ve dolayısıyla şehirde öğrenci için hayatın pahalı olması.

Trabzon şehrinde öğrenci olmanın eksileri nelerdir? (11 Cevap)

Öncelikle Trabzon'un yokuştan ibaret olduğunu bilmelisiniz. Her yer yokuş denizden itibaren dağlar yükselmekte. Yani ulaşım çok kötü, minibüs otobüs sistemleri var fakat gerçekten işe yaramaz bir halde.
Trabzon insanları biraz tutucudur, yani ikinci sınıf insan olmaya alışın da gelin derim.
Her şey pahalı buna dikkat edin eğer Trabzona gelecekseniz yarışma programlarına felan katılıp ödül kazanın yoksa iki seçenek kalıyor geride 1-Gezmek tozmaktan baya uzak kalacaksınız 2-Ailenizin maddi durumunu baya sömüreceksiniz.
Fıkralarda olur anca diyeceğiniz olay ve durumlarla karşılaşabilirsiniz.
Trabzonspor gibi bir ekol olduğu için insanların başka takım formasıyla gezmesi (özellikle FB) yasaktır.( Nasıl bir kafa yapısı hala anlayamasam da)