Afyon Kocatepe Üniversitesi

Afyon Kocatepe Üniversitesi

101 kişi 152 cevap verdi.
yeni başlayacak arkadaşlara tavsiyem şehri sevmeye biraz hızlı başlayın turex kartınızı hemen edinin :) ilk günden elde defter kitap kalem gibi şeyler götürmeyin bi hafta sonra zaten sınıfla kaynaşırsınız :)
Unıversıtenın sahıp olduğu alan çok büyük ama bu alan verımlı bur şeklide kullanılmış degıl, ogrencıler ıcın yeterli kadar ısteklerını karşılayacak cafeler oyun salonları tarzı yerler çok fazla yok
Eğer puanınız İstanbul, İzmir, Ankara, Eskişehir, vs.'ye yetmiyorsa deneyebileceğiniz bir üniversite.
Küçük bir şehirde okumak istiyorsanız, eğer "Ben sadece ders çalışacağım, çalışkan adamım ben." diyorsanı A.K.Ü tam size göre...
Afyon küçük, gelmeden önce iki kez düşün. Üniversite fena değil. "Küçük üniversite, geçmek kolay olur." deme, sakın. Düşündüğün gibi olmuyor. Ahmet Necdet Sezer Kampüsünden şaşma, Ali Çetinkaya çok kotü. Çok fazla tavsiyem yok genel olarak fena değil üniversite. Çok kötüleyen tipler var, yok "yok sakın gelme!", "bura berbat, ben bin pişmanım..." vs. Böylesi tipler zorla girip, birde beğenmeyenler oluyor. Bunlar buldukça bunayan tipler, inanma. Başarılar, umarım memnun kalırsın.
*Ring (kampüsiçi ulaşım otobüsü) şoförlerimizin yağmur çamur kar kış dinlemeden uymasi gerek calisma saatlerine uymayip istediği saatte gelmesi, 1-2 dk geç kalan öğrencileri beklemeden gitmesı ve durak haricinde öğrenci almaması.
*Kampüs içerisinde bavul taşımanın yasak oluşu.
*Merkez kütüphanesinin çalışma saatlerinin az olmasi (birçok üniversitede olduğu gibi 7/24 hizmet verilmesi gerekli diye düşünüyorum ).
Kendi adıma şöyle söylemeliyimki ben afyon kocatepeye karar vererek gitmiş birisi değilim. Puanım iç açıcı olmadığı için buradayım. Bu yüzden neden afyon kocatepe sorusuna verebilecek bir cevabım yok.