Afyon Kocatepe Üniversitesi'nin hoşlanmadığınız yanları nelerdir? (24 Cevap)

*Ring (kampüsiçi ulaşım otobüsü) şoförlerimizin yağmur çamur kar kış dinlemeden uymasi gerek calisma saatlerine uymayip istediği saatte gelmesi, 1-2 dk geç kalan öğrencileri beklemeden gitmesı ve durak haricinde öğrenci almaması.
*Kampüs içerisinde bavul taşımanın yasak oluşu.
*Merkez kütüphanesinin çalışma saatlerinin az olmasi (birçok üniversitede olduğu gibi 7/24 hizmet verilmesi gerekli diye düşünüyorum ).

Afyon Kocatepe Üniversitesi'ne yeni başlayacaklar için tavsiyeleriniz nelerdir? (24 Cevap)

yeni başlayacak arkadaşlara tavsiyem şehri sevmeye biraz hızlı başlayın turex kartınızı hemen edinin :) ilk günden elde defter kitap kalem gibi şeyler götürmeyin bi hafta sonra zaten sınıfla kaynaşırsınız :)

Afyon Kocatepe Üniversitesi'nin beğendiğiniz yanları nelerdir? (28 Cevap)

Ahmet Necdet Sezer Kampüsü çok büyük ve içindeki mekanlar düzeni çok hoş. işler aksamadan hallediliyor. Eğitim kadrosu mükemmell.

Afyon Kocatepe Üniversitesi'nin beğendiğiniz yanları nelerdir? (28 Cevap)

Kampüs şehir dışında Eskişehir yolu üzerinde olmasına rağmen kampüs içerisinde tüm işlerinizi sıkıntı yaşamadan halledebiliyorsunuz

Neden Afyon Kocatepe Üniversitesi? (28 Cevap)

Büyük şehirde okumak istememiştim hatta hiç düşünmedim küçük ve sıcak bir şehirde okumak istediğim için Afyon oldu :)

Afyon Kocatepe Üniversitesi'nin hoşlanmadığınız yanları nelerdir? (24 Cevap)

Unıversıtenın sahıp olduğu alan çok büyük ama bu alan verımlı bur şeklide kullanılmış degıl, ogrencıler ıcın yeterli kadar ısteklerını karşılayacak cafeler oyun salonları tarzı yerler çok fazla yok

Neden Afyon Kocatepe Üniversitesi? (28 Cevap)

Eğer puanınız İstanbul, İzmir, Ankara, Eskişehir, vs.'ye yetmiyorsa deneyebileceğiniz bir üniversite.

Afyon Kocatepe Üniversitesi'nin yurt imkanları nasıl? (13 Cevap)

Sağlık bilimleri için önerebileceğim tek yurt var oda bilgiseli kız öğrenci yurdu hem kampüse en yakın yurt 4 senedir bu yurttayım ve çok memnunum erenlerin kavgasında gürültüsünden uzak, kültürel etkinleri olan yemekleri güzel olan ve en güzeli ise oda temizliği olan bir yurt. Yeni açılan yada üniversiteden ayrılan sağlık bilimleri üniversitesi öğrencileri için bir bakın derim.

CEVAPLARI FİLTRELE

Soru Etiketi
Şirket
Üniversite
Bölüm

Filtreyi Temizle