Neden Gaziantep Üniversitesi? (17 Cevap)

Memleketime yakınlığı,istediğim bölümün bu şehirde olması ve eğitiminin çok iyi olmasından dolayı Gaziantep Üniversitesi :)
1,955

Neden Gaziantep Üniversitesi? (17 Cevap)

Doğudaki birçok il arasında daha yaşanabilir bir şehir Gaziantep. Sanayisinin gelişmişliği öğrencileri pek etkilemiş sayılmaz. Fakat her şeye rağmen parlayan yıldız sözünü de gerçekleştirmeye çalışan yenilikleri ve etkinlikleri mevcut bir üniversite Gaziantep Üniversitesi.
1,939

Gaziantep Üniversitesi'nin beğendiğiniz yanları nelerdir? (12 Cevap)

Bütün bölümler kampüsün içinde. Yeşil alanı fazla. Sosyal etkinliklere imkan sağlayan bir üniversite. Topluluk-kulüplere yeterince imkan ve olanak sağlıyor.
1,297

Gaziantep Üniversitesi'nin hoşlanmadığınız yanları nelerdir? (12 Cevap)

Doğru düzgün bir öğrenci bilgi sistemi yok. Vize notlarınızı hocalardan öğrenirsiniz bazı hocalar da sisteme giriyor ama final notlarınızı öğrenme şansınız yok notları gizli tutup transkripti açıklıyorlar.
345

Gaziantep Üniversitesi'nin yurtdışı imkanları nelerdir? (5 Cevap)

Erasmus imkanı var öğrenci değişim programı ancak sadece Polonya çek cumhuriyeti gibi ikinci Avrupa ülkelerine gönderiyorlar
982

Gaziantep Üniversitesi'nin beğendiğiniz yanları nelerdir? (12 Cevap)

Gaziantep üniversitesinin ögrenci için en güzel yanlarından biri tüm fakültelerin bir kampüs olarak bir arada olmasıdır. Sosyal etkinlik açısından çok kapsamlı olmasada yararlanabileceğiniz bir klüp mutlaka bulabilirsiniz. Geniş yeşil alanlarda yayılabilirsiniz. Daha önemlisi okulda teknokent projesi uygulanmaktadır. Burada bölümünüz ile ilgi alanlarda uygulama fırsatları bulabilirsiniz.
829

CEVAPLARI FİLTRELE

Soru Etiketi
Şirket
Üniversite
Bölüm