Otomotiv Teknolojisi Bölümü kimlere göre bir bölümdür? Nasıl özellikler gerektirir? (1 Cevap)

sık sık seyahat yapan mekaniğe ilgi duyan veya yapılan işbirliğinden büyük getiri elde eden insanlar genellikle bu alana da ilgi duyar, kolay kavrar!..

Neden Otomotiv Teknolojisi Bölümü? (3 Cevap)

Otomotiv tamamen tutkudan ibarettir. O makineyi sevmeden mesleğini sevemezsin. Benim için ise bu meslek çocukluk hayali diyebilirim. Ve şuanda da o hayalimi dahada ileriye götürebilmek için mücadelemi sürdürüyorum:)

Otomotiv Teknolojisi Bölümü mezunu ne iş yapar? İş imkanları nelerdir? (3 Cevap)

Otomotiv teknolojisi mezunu arkadaşlarımız genel anlamıyla satış sonrası hizmetlerde çalışma imkanı bulacaklardır. Ve kazanmış yetkinliklere bağlı olarak belirli branşlarda uzmanlaşacaktir. Yedek parça sorumluluğu, hasar danışmanlığı, mekanik danışmanlığı gb. Bölümlerde çalışma imkanı bulabilecekler.

Neden Otomotiv Teknolojisi Bölümü? (3 Cevap)

günümüzde en çok önemsenen sektör ve ulaşım açısından gelişen bir alan olduğu için teknik olarak önemsediğim bölümler arasındaydı(türkiye için çok cazip bi alan olmaya başladı).Kısmetse mühendislik alanlarını da kazanmayı düşünüyorum...

Otomotiv Teknolojisi Bölümü mezunu ne iş yapar? İş imkanları nelerdir? (3 Cevap)

Otomotiv Servislerinde çalışır.Otomotiv sektörünün bütün inceliklerini bilen, bilinçli Ar-Ge de tecrübeli bir tekniker bu sektör de çoğu yerde iş bulabilir diye düşünüyorum...

CEVAPLARI FİLTRELE

Soru Etiketi
Şirket
Üniversite
Bölüm

Filtreyi Temizle