Bahçeşehir Üniversitesi

Bahçeşehir Üniversitesi

18 soruya 117 cevap verildi.

Cevaplar 117

Filtrele:Sırala:

Neden Bahçeşehir Üniversitesi? (19 Cevap)

Bahçeşehir Üniversitesinin sağladığı uluslararası imkanların Türkiye şartlarının çok üstünde olduğunu düşünüyorum. Erasmus ve Exchange imkanları haricinde Bahçeşehir Üniversitesi'nin dünyanın 8 farklı yerinde kendi kampüsleri var üstüleik bu kampuslere hangi bölüm okursanız okuyun extra bir ücret vermeden gidebiliyorsunuz.

Neden Bahçeşehir Üniversitesi? (19 Cevap)

Benim için bazı kriterler çok önemliydi bunlar;yurt dışı imkanları,sosyal yaşam,akademik kadro ve iş imkanları. Yurt dışına gitmek için öğrencilerin çok fazla çaba sarfetmesine hiç gerek yok BAU bütün imkanları öğrencilere sunuyor.Merkezi konumundan dolayı ise bütün sosyal imkanlar öğrenci kulüpleri eşliğinde öğrenciye rahat bir ortam sağlamaktadır.CO-OP ile öğrenciler ileriki iş hayatına ilk adımlarını rahatlıkla atabiliyor.

Bahçeşehir Üniversitesi'ne yeni başlayacaklar için tavsiyeleriniz nelerdir? (9 Cevap)

Arada bir içinde yaşamaya başlayacağınız camdan fanusun içinden çıkıp ülkede,dünyada neler oluyor bir bakın. Nerden biliyim bir otobüs uzaktaki semtte insanların ne acılarla boğuştuğunu unutup veya bilip de aldırmayıp tırnağınızın kirilmasina arabanızın çizilmesine üzülüp ortalıkta dolaşmayin olur mu?

Bahçeşehir Üniversitesi'nin beğendiğiniz yanları nelerdir? (18 Cevap)

Sağladığı Erasmus ve Exchange imkankanlarının genişliği bunlar haricinde kendine ait olarak yurt dışında açtığı 8 farklı kampüsü. Co-op adı aldında öğrencileri okurken iş dünyasına sokma özelliği