Neden Bahçeşehir Üniversitesi? (17 Cevap)

Bahçeşehir Üniversitesinin sağladığı uluslararası imkanların Türkiye şartlarının çok üstünde olduğunu düşünüyorum. Erasmus ve Exchange imkanları haricinde Bahçeşehir Üniversitesi'nin dünyanın 8 farklı yerinde kendi kampüsleri var üstüleik bu kampuslere hangi bölüm okursanız okuyun extra bir ücret vermeden gidebiliyorsunuz.

Neden Bahçeşehir Üniversitesi? (17 Cevap)

Benim için bazı kriterler çok önemliydi bunlar;yurt dışı imkanları,sosyal yaşam,akademik kadro ve iş imkanları. Yurt dışına gitmek için öğrencilerin çok fazla çaba sarfetmesine hiç gerek yok BAU bütün imkanları öğrencilere sunuyor.Merkezi konumundan dolayı ise bütün sosyal imkanlar öğrenci kulüpleri eşliğinde öğrenciye rahat bir ortam sağlamaktadır.CO-OP ile öğrenciler ileriki iş hayatına ilk adımlarını rahatlıkla atabiliyor.

Bahçeşehir Üniversitesi'ne yeni başlayacaklar için tavsiyeleriniz nelerdir? (8 Cevap)

Arada bir içinde yaşamaya başlayacağınız camdan fanusun içinden çıkıp ülkede,dünyada neler oluyor bir bakın. Nerden biliyim bir otobüs uzaktaki semtte insanların ne acılarla boğuştuğunu unutup veya bilip de aldırmayıp tırnağınızın kirilmasina arabanızın çizilmesine üzülüp ortalıkta dolaşmayin olur mu?

Bahçeşehir Üniversitesi'nin beğendiğiniz yanları nelerdir? (16 Cevap)

Sağladığı Erasmus ve Exchange imkankanlarının genişliği bunlar haricinde kendine ait olarak yurt dışında açtığı 8 farklı kampüsü. Co-op adı aldında öğrencileri okurken iş dünyasına sokma özelliği

Neden Bahçeşehir Üniversitesi? (17 Cevap)

Erasmus ve World Exchange programları dışında Bahçeşehir Üniversitesinin dünyanın farklı yerlerinde 8 adet kampüsü var ve en önemlisi bu kampüslere gitmek için eğitim ücreti vermiyorsunuz.

Bahçeşehir Üniversitesi'ne yeni başlayacaklar için tavsiyeleriniz nelerdir? (8 Cevap)

Bahçeşehir Üniversitesi'nde bölümlerin çoğunluğu 0 İngilizce olarak işleniyor, bu sebepten ötürü hazırlık eğitimi alacak veya direkt fakülte dersleri alacak arkadaşların, İngilizceye eskisinden biraz daha ciddi şekilde önem vermesi. Bahçeşehir'e gelen öğrenciler aynı zamanda kesinlikle çalışmalı, çalışmayana yaz okulu-BÜT arkadaşlar

Bahçeşehir Üniversitesi'nin hoşlanmadığınız yanları nelerdir? (16 Cevap)

Hoşlanmadığım bir yanı olduğunu düşünmüyorum yine sınava girsem yine bahçeşehirde okurdum :)

Bahçeşehir Üniversitesi'nin beğendiğiniz yanları nelerdir? (16 Cevap)

Öğrencinin her alanda kendini geliştirebileceği bir üniversite.Okula girdiğiniz andan itibaren size bir çok kapı açar ve bunu değerlendirmek sizin elinizdedir.

CEVAPLARI FİLTRELE

Soru Etiketi
Şirket
Üniversite
Bölüm

Filtreyi Temizle