Cevaplar 388

Yükleniyor...

Vallahi , yalanim yok , ben yine bu bolumu secerdim. Catlagim yani. Yapcak hic bir sey yok. Bolum bitti lisans ustu egitim yapiyorum yurt disinda. Haftada 50-60 saat arasi cok az bir maasla hayati gecirmeye calisiyorum diger arkadaslarim gibi. Ancak, yine yazardim bu bolumu, cikan her olumlu sonuc yasanilan stresi ve yorgunlugu unutturuyor. Bazen konusuyoruz MBGcilerle, ulan keske muhendis filan olsaydik diye ama bizim hamurumuzda bilim adami olmak varmis. Zaten bilim disinda her seyde beceriksizim. Azicik sesim guzel olsaydi tabi...

2,665 görüntülenme
5

Tabiki herkes en iyi bölümü en iyi yerde okumak ister.Ama sınavlar isteğimize bir sınır getirir.Yine aynı civarlarda puan alsaydım , yine burayı yazardım :)

2,164 görüntülenme
3

İstanbul Teknik Üniversitesi Bilgisayar mühendisliği 

1,740 görüntülenme
2

Şimdiki aklımla tekrar tercih yapıyor olsam ilk sıraya Boğaziçi psikoloji ikinci sıraya ODTÜ psikoloji yazar başka da tercih yapmazdım heralde. Üniversite hayatım boyunca özel üniversitelere karşı iyice soğudum. Ve psikoloji konusunda Boğaziçi hala ODTÜ'nün önünde bence.

2,150 görüntülenme
1

Yıldız Teknik Üniversitesi - Matematik Mühendisliği

547 görüntülenme
1

Açıkçası Bilkent EE yazardım.Çünkü tıp zihnimi bir hayli köreltti.En azından biraz daha rahat olduğunu düşünüyorum oranın.Ayrıca burs vermesi ve büyük ve kendine yetebilen bir kampüsünün olması da çok iyi.

137 görüntülenme
1

şimdiki aklımla öğrenci olsaydım gercekten sevdiğim bi bölüm secerdim.ve gercekten ıstediğim bölüme gitmek için çokkk calısırdım. mezun olduktan sonra anlıyorsun kı dıploma için okumak kaybolmus emek ...

697 görüntülenme
1

Şu an okuduğum bölüm ile ilgili bir iş yapmamaktayım. Turizm sektörü her ne kadar renkli gibi görünse de işin içine girince çok daha farklı, genel olarak her ne kadar kuvvetli bir eğitim alsanız dahi başlangıç olarak en alttan başlamak durumundasınız; işin mutfağından. Fakat yeniden tercih yapacak olsam yine aynı okulu ve bölümü seçerdim diye düşünüyorum, hayatımın en güzel zamanlarıydı diyebilirdim. Uygulamalı bir bölüm olduğu için her öğrendiğinizi anında gerçekleştirmenizin keyfi çok başka. Okulumdan, bölümümden ve hocalarımın her birinden öğrendiğim çok değerli şeyler var. Yine Turizm okuyup fakat yine sonrasında kesinlikle Nokta’da olmak isterdim.

7,669 görüntülenme
1

Üzerinden çok zaman geçmedi daha pişmanlık da duymadım.Bu tarihlerde şehir dışında okuyan arkadaşlarım gidiyorlar artık bir an durup hevesleniyorum ama dışı seni içi beni yakar misali bir durum bence bu:)) Yaşayacağım zorlukları düşündükçe okul konusunda iyi yaptım,diyorum ailemizden ayrılıp kendi yolumuzu çizmek için daha çok fırsatımız olacak,aceleye gerek yok.Bölüm konusunda da pişmanlığım yok bugün tercih yapılsa gene hukuk seçerdim!:)

465 görüntülenme

Aynı okul ve bölüm. Çünkü puanım yetmez :D. Yok yok sevdim burayı güzel :)

451 görüntülenme
Sonraki Sayfa »