Abant İzzet Baysal Üniversitesi

Abant İzzet Baysal Üniversitesi

11 soruya 49 cevap verildi.

Cevaplar 49

Filtrele:Sırala:

Neden Abant İzzet Baysal Üniversitesi? (10 Cevap)

Öğretim kalitesi, tesis yeterliliği ve coğrafi konumu itibari ile Abant İzzet Baysal Üniversitesi, her zaman öğrenci adaylarının öncelikli tercihlerinden olmuştur. Bolu'nun, Türkiye'nin en büyük iki metropolüne olan yakınlığı, özellikle bir tercih sebebidir. Bununla beraber, öğrenci odaklı anlayışı ile, her zaman en iyi eğitimi, en iyi şartlarda verebilmeyi amaçlamaktadır. Bu kapsamda, AİBÜ, her zaman daha iyiye ulaşmayı hedefleyen yenilikçi akademisyenler ile en kaliteli eğitimi vermek için çalışmaktadır.

Abant İzzet Baysal Üniversitesi'nin yurt imkanları nasıl? (5 Cevap)

4 blok kız, 1 blok erkek olmak üzere kampüs içinde okulun yurdu vardır ve ilaveten kız kyk yurdu da kampüs içindedir. Ama merkezde bir yurtta kalıyorsanız her gün otobüsle 20 dakika gitmek zorunda kalacaksınız.

Abant İzzet Baysal Üniversitesi'ne yeni başlayacaklar için tavsiyeleriniz nelerdir? (5 Cevap)

Şu okul hakkında kendi gördükleri olumsuz şeyleri size aşılamak(empoze etmek)isteyen kişilerden uzak durun.Çünkü onlar size sadece bu üniversiteyi tercih etmekle ne kadar kötü bir şey yaptığınızı söylemekle emrolunmuş beyinlerdir.Bense diyorum ki iyisiyle kötüsüyle yaşayın üniversitemi.Başka beyinler bize yük.Siz eğer güzel bakarsanız güzel görürsünüz.Öbür türlü kusur baktığında bulunan bir şeydir.