Neden Abant İzzet Baysal Üniversitesi? (10 Cevap)

Öğretim kalitesi, tesis yeterliliği ve coğrafi konumu itibari ile Abant İzzet Baysal Üniversitesi, her zaman öğrenci adaylarının öncelikli tercihlerinden olmuştur. Bolu'nun, Türkiye'nin en büyük iki metropolüne olan yakınlığı, özellikle bir tercih sebebidir. Bununla beraber, öğrenci odaklı anlayışı ile, her zaman en iyi eğitimi, en iyi şartlarda verebilmeyi amaçlamaktadır. Bu kapsamda, AİBÜ, her zaman daha iyiye ulaşmayı hedefleyen yenilikçi akademisyenler ile en kaliteli eğitimi vermek için çalışmaktadır.
1,265

Abant İzzet Baysal Üniversitesi'nin beğendiğiniz yanları nelerdir? (9 Cevap)

Kampüs oldukça güzel, büyük. Aktivite Merkezi değerlendirilebilir. Okulun altındaki Gölcük Gölü haftasonları için güzel bir ortam.
615

Abant İzzet Baysal Üniversitesi'ne yeni başlayacaklar için tavsiyeleriniz nelerdir? (6 Cevap)

Şu okul hakkında kendi gördükleri olumsuz şeyleri size aşılamak(empoze etmek)isteyen kişilerden uzak durun.Çünkü onlar size sadece bu üniversiteyi tercih etmekle ne kadar kötü bir şey yaptığınızı söylemekle emrolunmuş beyinlerdir.Bense diyorum ki iyisiyle kötüsüyle yaşayın üniversitemi.Başka beyinler bize yük.Siz eğer güzel bakarsanız güzel görürsünüz.Öbür türlü kusur baktığında bulunan bir şeydir.
1,032

Neden Abant İzzet Baysal Üniversitesi? (10 Cevap)

Öğretim kalitesi, tesis yeterliliği ve coğrafi konumu itbari ile üniversitemiz, her zaman öğrenci adaylarının öncelikli tercihi olmuştur. İlimiz Bolu'nun, Türkiye'nin en büyük iki metropolüne olan yakınlığı, özellikle bir tercih sebebidir. Bununla beraber, öğrenci odaklı anlayışımız ile, her zaman en iyi eğitimi, en iyi şartlarda verebilmeyi amaçlamaktayız. Bu kapsamda, üniversitemiz, her zaman daha iyiye ulaşmayı hedefleyen yenilikçi akademisyenlerimiz ile en kaliteli eğitimi vermek için çalışmaktadır. Bu hedefe ulaşabilmek için yurtlarımız, sosyal ve kültürel olanaklarımız, spor alanlarımız ile en uygun ortamı sağlamaktayız.
755

Abant İzzet Baysal Üniversitesi'nin beğendiğiniz yanları nelerdir? (9 Cevap)

Abant İzzet Baysal Üniversitesi Eğitim Fakülteleri arasında ilk 5'de yer almaktadır. Akademik personeli bu konuda oldukça deneyimlidir. Aynı zamanda Eğitim Fakülteleri içinde staj derslerine öncülük etmiştir.Sosyal açılardan daha çok kişinin kendi çabalarıyla aktiftir.
543

Neden Abant İzzet Baysal Üniversitesi? (10 Cevap)

Türkiye'deki ilk vakıf üniversitesidir. Kampüsleri, yurt seçenekleri oldukça rahat.
420

Abant İzzet Baysal Üniversitesi'nin yurt imkanları nasıl? (6 Cevap)

KYK ve İzzet Baysal Vakfı'nın kampüs içi ve şehir içinde yurt imkanı mevcut. Dilerseniz şehir içinde özel yurtlar da bulabilir zevk ve tercihlerinize uygun olanı seçebilirsiniz.

Abant İzzet Baysal Üniversitesi'nin yurtdışı imkanları nelerdir? (5 Cevap)

Erasmus programı dahilinde birçok yurtdışı üniversitede öğrenim görme imkanı sağlıyor.
428

CEVAPLARI FİLTRELE

Soru Etiketi
Üniversite
Bölüm