Celal Bayar Üniversitesi

Celal Bayar Üniversitesi

10 soruya 126 cevap verildi.

Cevaplar 126

Filtrele:Sırala:

Celal Bayar Üniversitesi'nin hoşlanmadığınız yanları nelerdir? (25 Cevap)

Binamız öğrenci sayısına yeterli değildi, iktisatın binasına taşındık. Ama eski yerimiz daha iyiydi bence.
Uygulama dersleri ve sınavlarında organizasyon yetersizliği oluyor çoğu zaman. Kantinde bekliyoruz sıra gelene kadar.

Neden Celal Bayar Üniversitesi? (30 Cevap)

Günümüzde bizim mesleğimizde üniversite kavramından çok kendini ne kadar geliştirebilmek önemli, tercih listemde olma sebebi ise gelişmekte olan bir üniversite olması.

Neden Celal Bayar Üniversitesi? (30 Cevap)

Sınav sonuçları açıklanmadan, hatta sınava girmeden önce herkesin aklında çeşitli üniversite ve bölümler vardır. Açıkçası benim aklımda hiç ama hiç yoktu Manisa.İzmir,Antalya, Bursa falan olsun diye düşünürdüm.Zaten hangi tıp fakültesini bitirirsen bitir çıkınca doktorsun ve kimseden bu doktor şu üniversiteyi bitirmiş bence o daha başarılıdır gibi bir diyalog duymadım ben hiç.Bence sosyal ihtiyaç ve isteklerimizi karşılayabilecek bir üniversite veya şehirde okumalıyız. Tıp gibi yoğun çaba gerektiren bir bölümdeysek kesinlikle öyle olmalı.Celal Bayar üniversitesi kampüsü dağınık olduğu için ilk eksiyi alır en başta.Ama tıp fakültesininki en güzel kampüs.Bir de İzmir yolu üzerinde zaten. Her gün gidip gelen bir sürü öğrenci var,tabi benim gibi yol çekmek istemezsen de rahat rahat Bozköy’de kal yürüyerek git-gel okula. Ayrıca hocalarımız da gayet iyi(birkaç istisna var şimdi yalan olmasın :) ). Bir de maddi açıdan da bakarsak Manisa uygun bir şehir bence.

Celal Bayar Üniversitesi'nin hoşlanmadığınız yanları nelerdir? (25 Cevap)

Yönetim kadrosunun öğrenci taleplerini karşılayamaması ve eğitime önem verilmemesi sayılabilir. Okul yönetimi modern eğitime ve şartlara ayak uyduramamaktadır.