Karabük Üniversitesi

Karabük Üniversitesi

11 soruya 72 cevap verildi.

Cevaplar 72

Filtrele:Sırala:

Karabük Üniversitesi'nin beğendiğiniz yanları nelerdir? (14 Cevap)

Karabük üniversitesi kampüs olarak geniş bir alana yayılmıştır ve bu alan her sene git gide büyümektedir. Kampüs alanı da öğrencilerin olmazsa olmazıdır. Kampüste her yerde ahşap oturma alanları mevcuttur. Okulumuz önünden bir nehir geçmektedir ve bu nehire karşı oturup arkadaşlarınızla hoş sohbetler edebilirsiniz. Karabük üniversitenin ağaca ve ağaçlandırmaya verdiği önemi bilmeyen yoktur. Kampüste her yerde ağaçlar , çimenler , çiçekler hatta hayvanat bahçemiz dahi vardır. Doğa ile içiçe olan bu üniversite ders aralarında insanı gerçekten sakinleştiriyor :)
Rektörümüzden tutunda tüm öğretim üyelerimiz öğrenci tabanlıdırlar. Yani öğrencilerin istekleri doğrultusunda hareket etmeye çalışırlar. Ki bu durum öğrenciyi mutlu eder ve çalışmaya daha da teşvik eder .

Ayrıntılı bilgi için: http://goo.gl/K3PsB8

Karabük Üniversitesi'nin beğendiğiniz yanları nelerdir? (14 Cevap)

kampüs içi ve çevresi sürekli yenilenmekte ve genişlemekte. örnek olarak ben geldiğimden beri (3. senem) 3 bina 1 stadyum ve spor sahaları, tenis kortları yapıldı..

Karabük Üniversitesi'ne yeni başlayacaklar için tavsiyeleriniz nelerdir? (7 Cevap)

Üniversiteye başlamadan önce kulaktan dolma bilgilerle yanlış hislere kapılmayın. Her zaman deneyerek kendi düşüncelerinizi kendiniz belirleyin. Arkadaşlarınızı iyi seçin hatta arkadaşlarınızı seçmekte erken davranmayın biraz ağırdan alın. Derslerinize önem verin alttan ders bırakmamaya çalışın...

Neden Karabük Üniversitesi? (18 Cevap)

Aslında kılavuza bakmadan önce hiç bir bilgim yoktu. Şans eseri buraya geldikten sonra, insan "Neden Karabük Üniversitesi?" demek için bir kaç neden buluyor.
1. Üniversite hayatının size katacağı yenilikler.
2. Karabük Üniversitesi gelişim çağında ve bu gelişimi gözlerinizle görmek sizi mutlu edecek.
3. Akademik kadrosu iyi denebilecek seviyede.
4. Sosyal aktiviteler az olsa da şikayet edecek kadar az değil.
5. Bilimsel konferanslar hat seviyede ve kardemir demir çelik fabrikasının yakınlığı
Aklıma geldikçe yine ekleyeceğim.

Karabük Üniversitesi'nin hoşlanmadığınız yanları nelerdir? (13 Cevap)

Bazı fakülte binalarının hala dersliklerinin belli olmaması.İngilizce hazırlık eğitimi her bölümde oldugu için sınıfların kalabalıklıgından dolayı bazı sıkıntılar yaşanılabiliyor.