Karabük Üniversitesi

Karabük Üniversitesi

11 soruya 77 cevap verildi.

Cevaplar 77

Filtrele:Sırala:

Karabük Üniversitesi yakınlarında kira ve yurt fiyatları nasıl? Yurtta kalmak mı eve çıkmak mı mantıklı? (1 Cevap)

Yurt ve ev fiyatları üniversitenin civarı için oldukça yüksek 7 yıldızlı lüks gösterişli ucuz fiyat sunan çebioğlu aya kız yurduna kanıp da paranızı çöpe atmayan paranızla rezil olursunuz temizlik yok yemekler çok kötü karın doyurmuyor her türlü kötü alışkanlık göz ardı ediliyor odalarda alkol ve içki kullanımı var. İdarenin ilgilendiği tek şey para para için her şeyi göz ardı ediyorlar. 

Karabük Üniversitesi'nin yurt imkanları nasıl? (4 Cevap)

Kyk özellere göre daha iyi yemekhane sırası dışında. Kızlar için çebioğlu aya kız yurdunun imkanları güzel vaatleri güçlü gibi görünse de gidilecek en son yer bile değil gidenler pişman insanı parasıyla rezil ediyorlar temizlik yok denecek kadar yetersiz her gecenin üçünde dördünde çığlık atan kızların susturulmadığı odalarda alkol sigara kullanıldığı kötü insanların rahat iyi insanların nefes alamayacağı kötü bir yer. 

Karabük Üniversitesi'nde yemek, ulaşım, konaklama gibi ihtiyaçların fiyatları nasıl? (1 Cevap)

Ulaşım fiyatları oldukça yüksek en yakın yer bile öğrenciye 1. 75 lira ve mesafeye göre fiyat genel olarak 2.50 - 3 arasında değişiyor. Okulun ve yurtların yemekleri kötü hoşafın içinde kurt çıkar tatsız tuzsuz olur. Dışardan yersen her şey 2 katı fiyatına ama güzel karın doyulur. 

Kısa, öz ve net olarak Karabük Üniversitesi'ni "seviyorum" diyebiliyor musunuz? (17 Cevap)

Hayır, her yönden gelişmemiş ve zayıf, insanı körelten ezberci mühendis olma adımlarıyla saçmasapan bir şekilde ilerleyen bi baltaya sap olamayacağınız, öğrenciyi kazıklamak için her şeyin 2 katına satıldığı gidilmemesinin şiddetle tavsiye edildiği bir yer.