Karabük

3 soruya 20 cevap verildi.

Cevaplar 20

Yükleniyor...

Turistik bir şehir safranbolu ilçesi yaz kış sürekli turist alıyor, tarihi ve doğal güzellikleri bol bir yer ilk seneniz bunları gezmekle geçebilir:) turistlerle de yabancı dil pratiği yapabilirisniz.
Diğer illerde olmayan yarı özel Toki yurdu çıkarsa hayatınız çok daha kolaylaşır ev ve özel yurtlara göre çok daha ekonomik ve konforlu bunu bu şehrin artısı sayabiliriz.

2,593 görüntülenme

Küçük , sıcak bir şehir. Karabük'ün yerlileri, esnafları öğrencilere her daim yardımcı olma çabası içindeler.Tabi ki bütün esnaf ve yerliler aynı düşünce içinde olacak değil.Unutmayın her şehrin iyisi de vardır kötüsü de.Kültür bakımından zengin bir şehir. Şehir içi ulaşım rahat.Karabük'e okumak için başka memleketlerden gelenler için de coğrafi konumu güzel bir şehir.

2,280 görüntülenme

Sosyallik normal öğrencinin istediği kadardır. Ama kafayı sosyallikle bozmuş arkadaşlar sıkıntı çekiyorlar. Ben fazla sosyalliğin iyi olmadığı düşüncesindeyim. Çünkü fazla sosyallik sizi okullardan ve derslerden alıkoyacaktır. Bu yüzden işinde iyi olmak isteyen öğrenciler için mükemmel bir yerdir.
Büyük şehirlerde ki gibi trafik derdi yok. ulaşım çok çok rahat . benim en çok sevdiğim şey ise " yolda dümdüz yürüyebilmek". büyük şehirlerde karşıdan sürekli insanlar geldiği için düz yürünmüyor ve sürekli sağ-sol yapıp öyle yürünebiliyor. Ama karabükte elini kolunu sallaya sallaya yürüyebiliyorsunuz.
Yaz-Kış gelen turistler de ayrı eğlence kaynağı tabiki. eğer dilinizi geliştirmek istiyorsanız SAFRANBOLU'ya gelen turistlerle konuşabilirsiniz. Çekik gözlüsünden tutunda siyahi turistlere kadar dünyanın her yerinden turistler akın akın SAFRANBOLU'ya geliyor. Bu bence iyi birşey ...

Karabük şehrimiz küçük bir il olduğu için , çok kolay dostluklar edinebilirsiniz. Esnaflarla hemen kaynaşabilirsiniz. Çevrenizi çok genişeletebilirsiniz. Çevre genişliği de her anlamda iyidir.

Ayrıntılı bilgi için: http://goo.gl/K3PsB8

2,056 görüntülenme

Trafik çilesi yok büyükşehirler de boşa harcadıgınız zamanı burada kendinize harcayabiliyorsunuz.Doğayla iç içe.Yaz ve kış turizmine ev sahipliği yapan iilçeleri özlelikle turistler tarafından yoğun ziyaret edilen Safranbolu'da yaşama ayrıcalığı.

1,980 görüntülenme
Pek fazla yok.Tek farkı var siz o insanlardan "FARKLISINIZ".
*Eğlence imkanı bulabilirsiniz.
*Gezecek yer bulabilirsiniz.
*Görülesi yerler bulabilirsiniz.
Ama olay şu ki siz ne kadarını karşılayabilirsiniz. :)
1,900 görüntülenme