Cevaplar 11

Yükleniyor...

okulda öğlen ve akşam olmak üzere 2 kere yemek çıkıyor ücreti 3 tl. Şehir içi ulaşım etus ile sağlanıyor ve ücret 1.55 tl. Kyk yurtlarının ücretleri uygun fiyatta ve özel yurtlarda geniş bir ücret aralığı olabiliyor yani her bütçeye uygun yurt bulabilirsiniz.

310 görüntülenme

avantajlı bir bölüm olarak görüyorum.  aldığımız eğitim bizleri düşünmeye ve geliştirmeye yönlendiriyor. problem çözme analitik düşünme gibi çağımız için önemli becerileri kazanmamızı sağlıyor. Ayrıca insanların hayatlarına dokunabilmek ve dünyada güzel bir iz bırakabilmek için harika bir bölüm :)

4,799 görüntülenme

Devlet okullarının veya özel okulların ortaokul matematik derslerine girebilir.  Özel ders verebilir.  eğitimine devam ederek akademisyen olabilir. okul yönetiminde görev alabilir. Ölçme alanında yüksek lisans yaparak özel okullarda ölçme uzmanı olarak çalışabilir. matematik ve pedagoji kökenli bir eğitim aldıkları için bir çok alanda iş imkanları bulabilirler. 

7,745 görüntülenme

Etkinlik duyurularının yetersiz olduğunu düşünüyorum, topluluğa üye olmayan öğrencilerde rahatlıkla etkinliklerden haberdar olabilmeli. ayrıca istediğimiz sayıda seçmeli ders seçebilme imkanımızın olmasını isterdim.

433 görüntülenme