İstanbul Aydın Üniversitesi

İstanbul Aydın Üniversitesi

13 soruya 39 cevap verildi.

Cevaplar 39

Filtrele:Sırala:

İstanbul Aydın Üniversitesi'nin beğendiğiniz yanları nelerdir? (8 Cevap)

Hocaların bir çoğunun aynı zamanda okul dışında bir etkinliğinin bulunması. Örn; bir hocamız tohum otizm okulunun kurucusuydu.

Neden İstanbul Aydın Üniversitesi? (8 Cevap)

Birçok şehirdeki devlet üniversitesi hukuk fakültesine puanımın yettiği ancak ne yazık ki İstanbul'da devlet tutturamadığım bir dönemde, içimdeki bastıramadığım İstanbul hevesine tek çare olarak İstanbul Aydın Üniversitesi'ni gördüm yazdım ve tam burslu olarak kazandım.

Neden İstanbul Aydın Üniversitesi? (8 Cevap)

Gelişim üniversitesimden yatay geçiş yaptım aydin universitesine çok memnunum ve memnun kalicam gibi gözüküyor neden aydın çünkü , Uluslararası diploma eki olan mezunlarinin elini hic bırakmayan bir universite güvenim tam bu konuda elbet her universite hakkında dedikodu yapılır fakat meyva veren ağaç taşlanir. Ciddi bir eğitim almak istiyorsaniz her bölümü kaliteli bir okuldur

Neden İstanbul Aydın Üniversitesi? (8 Cevap)

Tercih edeceğiniz üniversitenin konumu, sosyal alanda kendini gösterebilmesi, teknolojik alt yapısı, akademik kadrosu, laboratuvarları ve Yabancı dil öğretme konusunda ki hassasiyeti önemli. işte bu yüzden İstanbul Aydın Üniversitesi..