Cevaplar 9

Yükleniyor...

Okul kaydını son güne bırakmasınlar tabi ki yurt veya ev işini de . İlk gün ders programı çıkar onu almayı unutmasınlar. İlk hafta ders olmayacağı için bunu kampüsü ve çevreyi tanıyarak geçirebilirler.Tüm Edirneyi 3 günde çözmüştüm ben :) Ne diyelim aramıza hoşgeldinizzz :)

904 görüntülenme

Sıcak samimi bir şehir . Her şey elinizin altında .Kolayca keşfedebiliyorsunuz. Karaağaç , meriç gibi doğal güzelliklere sahip.Ayrıca Yunanistan ve Bulgaristan sınırlarına çok yakın.Önemli tarihi eserleri mevcut.

1,960 görüntülenme

Yeni yapılan yaşam merkezi kampüsü canlandırdı. Ayrıca bahar şenlikleri çok eğlenceli geçiyor.Tarih eğitimi çok kaliteli.Hocalarımız gerçekten bilgili ve araştırmacı kişilikler.

1,031 görüntülenme

Tarih yoktur. Tarihçi vardır.Ve bu ülkeninde kaliteli tarihçilere ihtiyacı vardır.Tarih seven insanlar için bu bölüm ideal.İlk Türk medeniyetlerinden başlayarak yakın çağa kadar tüm tarihi bilgileri araştırmak istiyorum öğrenmek ve gelecek nesillere eksiksiz aktarmak istiyorum diyorsanız bu bölüm tam sizin için.

2,294 görüntülenme

Yüksek lisanstan sonra asistanlık doçentlik ve prof luk alabilir.Osmanlı arşivlerinde çalışabilir.Uluslararası merkezlerde tarihçilik yapabilir.Tabi bunların hepsi için kendini bilime adamış tarih seven insanlar olması gerekir.

77,985 görüntülenme