Cevaplar 12

Yükleniyor...
1,826 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Üniversiteden mezun olduktan sonra MT sürecine başvurdum.  Bu süreçte ilk olarak kişilik envanteri ve genel yetenek sınavına girdim. Ardından ilgili departmanın müdürü ve genel müdürüyle mülakat ve sunum yaptık, ardından da işe alındım.

1,362 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Üniversiteden mezun olduğumda Doğuş Otomotiv’in açtığı MT sürecine başvurdum ve orada çoklu mülakatlara girdik. Daha önce Doğuş Otomotiv’de staj yapmak benim adıma faydalı oldu çünkü işe alınma sürecimde staj yaptığım birimin yöneticisi, yaptığım proje sayesinde hakkımda olumlu geribildirimde bulundu. Bu sayede Doğuş Otomotiv’de işe başladım.

329 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Doğuş Otomotiv'de beni en çok çalışma ortamı motive ediyor. Ayrıca insanların birbirine karşı pozitif tutumu, herkesin gelişime çok açık olması ve aklımızda olan fikirleri uygulayabilmemiz beni motive eden unsurlar arasındadır.

1,877 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Lojistik; Yedek Parça,  Araç İthalat ve Dağıtım olarak ikiye ayrılıyor. Yedek Parça kısmında da İthalat, Operasyon, Depo, Pazarlama departmanları mevcut. Ben Yedek Parça kısmında Operasyon Departmanı’nın altında Stok Planlama Birimi’nde çalışıyorum. Biz siparişlerimizi Stok Planlama Birimi’ne verdikten sonra süreç İthalat Departmanı’na geçiyor. İthalat Departmanı, ana kaynaktan toplanılan parçaların yoldaki ve gümrükteki ithalat sürecini hallediyor ve süreç Depo kısmına geçiyor. Depo ise parçaların kabulünü yapıyor, Pazarlama Departmanı da parçaların fiyatlandırılmasında görev alıyor.

1,010 görüntülenme
·
Transkripti Göster

En tatmin edici kısmı, müşteri memnuniyetine katkı sağlamak çünkü rekabetin yüksek olduğu bir sektörde çalışıyoruz ve müşteri memnuniyeti bizim açımızdan çok önemli. Biz parçaların bulunabilirliğini sağladığımızda müşteri memnuniyetine katkı sağlamış oluyoruz. Lojistik içerisinde de sistemden ötürü sürekli geliştirme yapabiliyoruz. Dolayısıyla yeni projeler üretmek ve geliştirme yapmak beni tatmin ediyor.