Satış Danışmanı

6 soruya 14 cevap verildi.

Cevaplar 14

Yükleniyor...
1,445 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Biz her şeyden önce şirketin görünen yüzüyüz. Satışın ilk temasından satış sonrasına kadar müşterilerimize iyi ve kaliteli hizmet sunmak başlıca görevimizdir. Müşterilerimize bu süreçte eşlik edip süreci yöneterek onların araç sahibi olmalarını sağlıyoruz.

873 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Her gün sabahları yetkilimizle toplantı yapıyoruz, ardından da günlük planlarımızı yaptıktan sonra bir gün öncesinden işlerimiz kaldıysa onları toparlıyoruz. Bunun haricinde müşterilerimize araçlarını teslim ediyoruz. Shoowroom’a gelen ve telefonla arayan müşterilerimize de araç satışı gerçekleştiriyoruz. Bizim için her gün baştan başlıyor, her gelen müşteri bizim için bir deneyim oluyor.

598 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Genelde sabah 08.00’de toplantıyla başlarız. Toplantıda günlük iş akışı içerisinde neler yapacağımız, ekip arkadaşlarımızla beraber nasıl bir yol izleyeceğimiz ve rutin işlerimizin neler olup olmadığı konusunda görüşme yaparız fakat sadece rutin işlere dayalı bir toplantı yapmayız. Biz toplantılarda aktüeli de günceli de konuşuruz. Keyifli sohbetlerimiz olur ve moral dolu bir şekilde masalarımıza geçerek iş hayatımıza başlarız. Müşterileri arayıp onları davet ederiz. Onlar geldikten sonra faturası kesilecek olan araçları önceliğe alırız ve akabinde teslim ederiz. Bir gün önceden yaptığımız teslimat programlarımızı ve araçların teslimatını gerçekleştirdikten sonra mesaimizi tamamlarız.

Olgar
24 takipçi
  • Müşterilerimize talep ve ihtiyaçları konusunda destek vermek, ürünlerimiz hakkında bilgi vermek, onları her zaman güler yüzle karşılamak ve uğurlamak
  • Mağazanın satış hedeflerinin gerçekleşmesine gerekli katkıda bulunmak
  • Reyonların ve mağazanın düzenini sağlamak, ürünlerin en doğru şekilde sergilenmesine destek olmak
  • Mağazanın operasyonel süreçlerinde görev almak

YÖNETİCİSİNİN VERDİĞİ GÖREVLERİ YERİNE GETİRİR VE SATIŞ HEDEFLERİNİ GERÇEKLEŞTİRMEK İÇİN GEREKEN AKSİYONLARI ALIR