Satış Danışmanı

3 soruya 5 cevap verildi.

Cevaplar 5

Yükleniyor...
217 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Biz her şeyden önce şirketin görünen yüzüyüz. Satışın ilk temasından satış sonrasına kadar müşterilerimize iyi ve kaliteli hizmet sunmak başlıca görevimizdir. Müşterilerimize bu süreçte eşlik edip süreci yöneterek onların araç sahibi olmalarını sağlıyoruz.

127 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Her gün sabahları yetkilimizle toplantı yapıyoruz, ardından da günlük planlarımızı yaptıktan sonra bir gün öncesinden işlerimiz kaldıysa onları toparlıyoruz. Bunun haricinde müşterilerimize araçlarını teslim ediyoruz. Shoowroom’a gelen ve telefonla arayan müşterilerimize de araç satışı gerçekleştiriyoruz. Bizim için her gün baştan başlıyor, her gelen müşteri bizim için bir deneyim oluyor.

Satis danismani olarak tuketicinin almayi dusundugu urunle ilgili oncelikle ihtiyac duyduklarini hissettirmek e sonrasinda satin alana kadarki sureclere dahil olmayi kapsar.

Bir satış danışmanı müşteri ve sorun odaklı olmalıdır. Her zaman kendini geliştirmeli hiç bir zaman oldum dememelidir. Cunku öğrenecek çok şey var. Bir satış danışmanı portföyünde ki müşterisinin ilk önce sorununu anlar daha sonra buna nasıl çözüm bulabileceğini araştırir.