Ticari Satış

11 soruya 11 cevap verildi.

Cevaplar 11

Yükleniyor...
298 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Genelde sabah 08.00’de toplantıyla başlarız. Toplantıda günlük iş akışı içerisinde neler yapacağımız, ekip arkadaşlarımızla beraber nasıl bir yol izleyeceğimiz ve rutin işlerimizin neler olup olmadığı konusunda görüşme yaparız fakat sadece rutin işlere dayalı bir toplantı yapmayız. Biz toplantılarda aktüeli de günceli de konuşuruz. Keyifli sohbetlerimiz olur ve moral dolu bir şekilde masalarımıza geçerek iş hayatımıza başlarız. Müşterileri arayıp onları davet ederiz. Onlar geldikten sonra faturası kesilecek olan araçları önceliğe alırız ve akabinde teslim ederiz. Bir gün önceden yaptığımız teslimat programlarımızı ve araçların teslimatını gerçekleştirdikten sonra mesaimizi tamamlarız.

212 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Doğuş Oto’da çalışmayı tercih ettim çünkü burası çok büyük ve kurumsal bir firma. Benim otomobil sektörüne girişim ilk olarak lastik satmakla başladı. Lastik sattığım yerde Araç Satış Danışmanlarını görerek bu işten ne kadar keyif alabileceğimi düşündüm. Her şeyden önce bu işi bir meslek olarak gördüm ve bundan dolayı tercih ettim. Başvurumu yaptıktan sonra gerekli süreçlerden geçtim. Akabinde de bu yerlere kadar geldim, yaklaşık 10 sene 4 ay oldu.

197 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Ticari Satış; diğer binek otomobillerden farklı olarak kullanılan araçta gerek mal taşıyarak gerekse yolcu taşıyıp para kazanarak insanlara hizmet etmek için yollara çıkan araçların satışıdır. İnsanların hem konforunu hem güvenliğini sağlayıp hem de araba ticareti yaparak geçim sağlamayı sağlar.

159 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Satış Danışmanı adı üstünde Satış Danışmanı’dır. Müşteri buraya geldiği zaman hizmet aldığı kişi, aracı satın alacağı kişidir. Müşteri geldiği zaman herkesin araçlarla, modellerle veya kampanyalarla ilgili bilgiye sahip olmayabilir. Danışmanlık hizmetini de burada veririz. Dolayısıyla Satış Danışmanı terimini burada tamamlamış oluruz çünkü hem satış hem de danışmanlık yapıyoruz.