Adıyaman Üniversitesi

Adıyaman Üniversitesi

9 soruya 31 cevap verildi.

Cevaplar 31

Filtrele:Sırala:

Neden Adıyaman Üniversitesi? (6 Cevap)

Tercihlerim arasında yeni açılan üniversiteler ve bölümler yer almaktaydı. Ayrıca kendi memleketimin de olmasını istemiştim. Bu sebeple Adıyaman Üniversitesini seçtim.

Adıyaman Üniversitesi'ne yeni başlayacaklar için tavsiyeleriniz nelerdir? (5 Cevap)

Yeni başlayan öğrenciler heyecan yapmasın. Üniversitenin yeni yerleşkesi oldukça güzel, arkadaşlıklar konusunda seçici olmalılar. Malum üniversite insan karakterinin oturduğu dönemlerdir. Çıkar amacı güden kişilere karşı dikkatli olmalarını tavsiye ediyorum. Üniversite dönemindeki ikili ilişkilere pek fazla güvenmemeleri kanaatindeyim. Esnafa yabancı olduğunuzu pek fazla hissettirmemeye çalışmalısınız. Bunların dışında aklınıza takılan soru işaretleri var ise bana danışabilirsiniz...

Adıyaman Üniversitesi'nin beğendiğiniz yanları nelerdir? (5 Cevap)

Akademik bir eğitim olarak bizlere; üst düzey bir seviyede imkan ve olanaklar sağladı. Gerek sosyal aktiviteler, gerekse üniversite bünyesindeki kulüpler bazında yapılan çalışmalarla öğrenciler üzerindeki toplum bilincini ön plana çıkaran bir kurum olduğunu söyleyebilirim.

Adıyaman Üniversitesi'nin hoşlanmadığınız yanları nelerdir? (5 Cevap)

Öğrenci Bilgi Otomasyonu Sisteminin bir türlü düzen tutmaması, sürekli olarak değişikliklerin yapılmasından ötürü aksaklıkların yaşanması, bilgilendirme ve duyurular konusunda yetersiz - zayıf iletişimin sağlanamaması vs. vb.