Seat

7 soruya 5 cevap verildi.

Cevaplar 5

Yükleniyor...
1,445 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Biz her şeyden önce şirketin görünen yüzüyüz. Satışın ilk temasından satış sonrasına kadar müşterilerimize iyi ve kaliteli hizmet sunmak başlıca görevimizdir. Müşterilerimize bu süreçte eşlik edip süreci yöneterek onların araç sahibi olmalarını sağlıyoruz.

873 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Her gün sabahları yetkilimizle toplantı yapıyoruz, ardından da günlük planlarımızı yaptıktan sonra bir gün öncesinden işlerimiz kaldıysa onları toparlıyoruz. Bunun haricinde müşterilerimize araçlarını teslim ediyoruz. Shoowroom’a gelen ve telefonla arayan müşterilerimize de araç satışı gerçekleştiriyoruz. Bizim için her gün baştan başlıyor, her gelen müşteri bizim için bir deneyim oluyor.

660 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Yeni mezun arkadaşlara acele etmemelerini tavsiye ederim çünkü hiçbir şey bir anda olmuyor. Ben buraya Müşteri Danışmanı olarak başlamıştım. Zamanla kendimi bu alanda gösterdim ve eğitimler aldım. Böylece yöneticilerimin gözüne girerek Satış Danışmanı pozisyonuna yükseldim. Doğuş Oto’da bu imkanlar var ama sabırlı olmak gerekiyor. Doğuş Grubu’nun içinde Seat, Volkswagen, Skoda, Audi, Porsche gibi markalar var ve bu markaların arasında rahatlıkla geçiş yapabiliyoruz. Ben buraya Audi resepsiyonunda işe başladım, daha sonra Volkswagen’e geçtim. Ardından Audi Satış Danışmanı oldum, 5 senedir de Seat Satış Danışmanı olarak görevime devam ediyorum.

585 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Doğuş Oto’da çalışan arkadaşlarım vardı ve onlar sürekli çalışma şartlarından, ortamın sıcaklığından, aile ortamından bahsediyorlardı. Ben de okuldan yeni mezun olduğum için iş arıyordum, başvuruda bulundum ve kabul edildim. Arkadaşlarımın anlattıklarının fazlasıyla gerçek olduğunu, samimiyetin ve aile ortamının sonuna kadar hissedildiğini gördüm. Burada çalışmaktan ve bu kurumun bir parçası olmaktan çok mutluyum.

178 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Seat’ın en önemli modeli Leon’dur ve biraz markanın önüne geçmiş bir modeldir. Bizim müşteri profilimizi gençler oluşturuyor ve Leon gençler tarafından çok seviliyor. Bu yüzden en çok sattığımız araç da Leon. Bunun haricinde ailemize sürekli yeni modeller de katılıyor. Ateca ve Arona sayesindeSUV segmentine de girdik.