Cevaplar 34

Yükleniyor...

Öğrenci Kulüplerinin çalışmalarını beğeniyorum.eğitimine gelince hocalarımız gerçekten birşeyler öğrenmemizi, gerçek bir üniversite mezunu yetiştirmeye çalışıyor.kampüs yaşamı olarak sadece haydarpaşa kampüsünü biliyorum ve tarihin içinde okuyor olmak gerçekten harika bir duygu.yemekleri de gayet güzeldir.

373 görüntülenme

Kütüphanesini ve yemekhanesini beğeniyorum. Gerçekten aktif olan birçok kulübü var. İktisat Fakültesi Erasmus programını başarıyla uyguluyor. Ayrıca ÇAP yapma hakkı elde ederseniz alan sınırlaması yok.

1,741 görüntülenme

Öğrenci dostu akademisyenleri, toplumun her kesiminden olan öğrencileri, Anadolu Hisarı kampüsü.

471 görüntülenme

4.sınıftayım ve tam olarak ögrenmeden hiçbir dersi geçirmedim. Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi cok iyi bir dershane gibi. Üniversite hayatı, sosyal okul ve insanlar,kampüs yaşantısı gibi hayaller beklemeyin. Marmara Hukuk sadece gerçekten cok iyi bir hukuk eğitimi verir size ama fazlasını vermez.

800 görüntülenme

geçmişini ve konumunun İstanbul da olmasını

2,870 görüntülenme

oldukça tanınan bir üniversite. bir çok kampüsü var. imkanları olmasa da elinden geleni yapmaya çalışıyor. en önemlisi de sayılı devlet üniversitelerinden.

697 görüntülenme

gelenek.

503 görüntülenme

Öğretim görevlileri gerçekten çok donanımlı ve öğrenciye bir şeyler katmak için ellerinden geleni yapıyorlar. Sınavlar çok basit değil sizi çalışmaya dolayısıyla öğrenmeye zorluyor.

821 görüntülenme
Sonraki Sayfa »