İnönü Üniversitesi

İnönü Üniversitesi

10 soruya 39 cevap verildi.

Cevaplar 39

Filtrele:Sırala:

İnönü Üniversitesi'nin yurtdışı imkanları nelerdir? (4 Cevap)

Neredeyse 0 İngilizce ile Malta'da staj yapma hakkı kazanan biri olarak söylüyorum. Yazılı sınav ve sözlü sınavdan oluşan Erasmus dil sınavı olacak. Yazılı sınavda 50 soru über basit geriye kalan 50 eh işte tarzında. Sözlü sınavda sizi hiç zorlamıyorlar. Sadece basit cevaplar verin. Verdiğiniz her alengirli cevaba istinaden bir şey soruyorlar. Mesela ilk soruda İngilizce aktivitelerimi sordular (What are the activities you like to do?) . "İran filmi izlemek" dedim. Sonra "Neden İran filmi" dediler. "Farsları ve fars müziğini severim ondan" dedim. derken sürekli ondan bir soru çıkardılar. İran filmi olayını atlattıktan sonra geriye kalan soruları basit yanıtlar verdim ki tekrar aynı sorunla karşılaşmayayım. Neticede iki sınavı da başarı ile geçerek Malta Üniversitesi'nde staj yapmaya hak kazandım.

Neden İnönü Üniversitesi? (8 Cevap)

Tıp fakültesi Türkiye'nin en iyileri arasındadır. Okula gitmeden önce karaciğer naklinde dünyada ikinci, Avrupa'da birinci olduklarını duymuştum ve okumaya başladığımda bunun gerçek olduğunu gördüm. Aynı zamanda, Türkiye'de karaciğer nakil hastanesi olan tek üniversite.

Neden İnönü Üniversitesi? (8 Cevap)

Kampüs güzel. Her şey iç içe. Fakülteleri kolayca bulabiliyorsunuz. Tek eksiği konser tarzındaki etkinlikler. Onun dışında sakin ve güzel bir üniversite hayatı geçirmek istiyorsanız İnönü'ye gidin.