Cevaplar 8

Yükleniyor...

"Belediyecilik" denen bir tabir var. İşte onu yaparlar. O belediyeye bağlı tüm hizmetler Şehir ve Bölge Planlama mezununun işidir. 4 sene okursun mezun olur olmaz patron gibi iş yaparsın. Aynı zamanda Mimarlık Ofisi, Bankalar (expertize), Alışveriş merkezleri (analiz biriminde çalışan), İnşaat Firmaları, Planlama Ofisleri gibi yerlerde de çalışanlar var.

25,875 görüntülenme

İTÜ'yü kazanabilecek sıralamam olsaydı şimdiki kafamla yine de Yıldız Teknik Üniversitesi'ni seçerdim - desem ne kadar inandırıcı olur bilmiyorum ama ben inandım kendi dediğime...

579 görüntülenme

- Yurtlar pahalı
- Kiralar pahalı
- Yemekler pahalı
- Giyecekler pahalı
- Köy kültürü olmadığı için soğukkanlı insanlar çok...

Yaşamak zor neticede.

197 görüntülenme

Dünyanın hiç bir yerinde göremeyeceğimiz, hatta ve hatta değerini kıymetini bilemediğimiz müthiş bir doğa harikasına sahip bu şehir; İstanbul Boğazı... 2 kıtanın bir arada olduğu bir şehir. İstanbul'u beğenmeyen insanlara sadece "bir kere olsun vapura binin" derim. Bu aşık olmaları için yeterli bir sebep olabilir. Öğrencilik hayatınız boyunca yaşaya yaşaya bitiremeyeceğiniz tarihe, sanata, spora, müziğe, eğlenceye ve 1 km arayla birbirinden çok farklı kültürlere ev sahipliği yapıyor. Bu şehrin insana katacağı şeyler bitmez.

4,088 görüntülenme