Cevaplar 7

Yükleniyor...

Görükle ve okul arası ulaşım minibüsle yapılmakta o yüzden cüzdanınızdan bozuk parayı eksik etmeyin :) Kışları soğuk olur baharda da serin olur :) Mutlaka Görükle'nin içerisinde anfi denilen parkta zaman geçirin en keyifli akşamlar orada çimenlerin üzerinde olur :) Eğitim olarak ciddi performanslar beklemeyin. Gece dışarı çıkmak için mekanları servisleri var ulaşım biraz uzun ve zorlu. Merkeze 45 dk. uzaklıkta yaşamaya hazır olun. Son zamanlarda küçük Eskişehir olmaya aday herşeye rağmen şirin tatlı Görükle yaşamaya değer :))

1,194 görüntülenme

Kendi içerisinde çok kapsamlı bir sektör. Dijital, web, basılı, reklam blaa blaa blaa... Zaten okurken tam olarak ne yapmak istediğinize karar vereceksinizdir. Programlar konusunda hakim olmanız ve gündemi iyi araştırıyor olmanız çok önemli. Başlıca kullanılan programlar Adobe Illustrator, Adobe Photoshop, Adobe In Design, Adobe Flash...

26,489 görüntülenme

Orada okuyup bu soruya evet diye cevap verenin aklından şüphe edilebilir bence.

593 görüntülenme

Eğtim kalitesi olarak yetersiz. Özellikle 2 yıllık bölümlerde pek ciddiye alınmıyorsunuz. Daha çok lise tadında hafif üzerine bir tutam serpilmiş tadımlık üniversite. Merkeze uzak. Görükle diye bir köy var kampüsün hemen dibinde eğer yurtta kalmıyorsanız en yakın orada yaşayabiliyorsunuz. Bizim gittiğimiz ilk iki sene sanırım çok net hatırlamıyorum jandarma vardı ve bütün mekanlarda alkol yoktu. O zaman bir bayan olarak belli bir saatte sokakta yürümek daha rahattı. Sonraki senelere saat 22:00 de bile sözlü tacize uğramışlığım vardır. Zaten yolda yürürken bir öğrencinin sahip olamayacağı lükslükte araçlar görmek çokta zor değil! Görükle'nin halkı öğrenciyi neredeyse hiç sevmez ama bir çoğu geçimini buradan sağlar. Ben tam 6 ev değiştirdim. Eğer şehir dışında okuma imkanınız varsa bence tercih burası olmamalı'!

758 görüntülenme

Pek beğenilen bir tarafı olduğu söylenemez. Bence orada kurulan arkadaşlıklar ve güzel anılar...

566 görüntülenme