Neden Erciyes Üniversitesi?

43,069 görüntülenme 1 takipçi

Cevaplar 23

Yükleniyor...

Erciyes üniversitesi ni yazmak üniversite sınavına hazırlık dönemimde aklımda hiç yoktu.puanlar belli oldu tıp ve diş hekimliği istiyordum, yazdım erciyes üniversitesi ni kazandım.olay bu.

1,703 görüntülenme

Özel üniversitelerde okumak isteyip te okuyamayanlara çok güzel bir alternatif.özel üniversitenin portable ı denilebilir.özel üniversite değil ama özel den bir farkı yok.

1,124 görüntülenme

İSTANBULDA BOĞULMAK İSTEMİYORDUM İZMİR'DE ÇOK DEĞİŞİRDİM HAYALLERİM DAHA FARKLI YÖNDE KAYSERİ İSE SANAYİSİ İLE VE YAPTIKLARI İLE CAZİBE ŞEHRİ VE ERCİYES ÜNİVERSİTESİ BENCE MÜKEMMEL BİR ÜNİVERSİTE SADECE BÜYÜK RESMİ GÖRMEN GEREKİYOR KÜÇÜK ŞEYLERE TAKILI KALMAYI DEĞİL.

7,588 görüntülenme

bölümün alternatifsiz oluşu yani anadolu üniversitesi olmadığından erciyes oldu diyebilirim.zaten anadolu ve erciyes havacılığın üniversite ayağındaki lokomotifi durumundalar.kayserinin havacılık tarihindeki önemini araştırmanızı öneririm :)

3,047 görüntülenme

erciyes üniversitesi yıllanmış köklü bir üniveristedir ve sosyal imkanları çok fazladır

1,548 görüntülenme

Çünkü Kayseriyi çok seviyorum

5,416 görüntülenme

Aslında tercih hatası hala Çukurova Üniversitesine Yatay Geçiş (MERKEZİ YERLEŞTİRME PUANIYLA YATAY GEÇİŞ) yapsam mı diye düşünüyorum

1,009 görüntülenme

Eğitiminin kaliteli olduğuna inandığım ve Türkiye sıralamasında iyi bir yere sahip olduğunu düşündüğüm için. :)

2,951 görüntülenme

memleketim:))

2,710 görüntülenme

Açıkçası bölümüm çok fazla üniversitede olmadığı için mecbur kaldım diyebilirim ama kampüs ortamı da tercih sebepleri arasında

1,661 görüntülenme
Sonraki Sayfa »

İlgili Konular

Akademik
11 takipçi

İlgili Şirketler

Zingat.com
964 takipçi
Migros
2149 takipçi
Blueground
18 takipçi